Wpis z mikrobloga

Od zakupu iphona zawsze odpychały mnie momenty, kiedy próbowałem podziałać na iphonie partnerki i dostawałem k-----y. Wszystko odwrotnie niż w androidzie. Teraz dostaje szału po wprowadzeniu nowego OneUI 6.1 przez Samsunga z nowymi gestami na miarę Iphona. Upierdliwe to i mało ergonomiczne. Komu to przeszkadzało? Zakładam, że jak się przyzwyczaje to już spokojnie będę mógł się przesiąść na konkurencje. Dobry ruch google !


#samsung #iphone #android #oneui #zalesie
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Od zakupu iphona zawsze odpychały mnie momenty, kiedy próbowałem podziałać na iphonie partnerki i dostawałem k-----y. Wszystko odwrotnie niż w androidzie

@etosha: może bo to inny system? Jaki jest sens wypuszczać na rynek taki sam system? Może mieli jeszcze się dostosować do Androida, choć to on wyszedł później?
  • Odpowiedz
  • 0
@Belzdron: Ty przeczytałeś ze zrozumieniem? Nie chodzi o to, że inny system. Chodzi o to, że byłem do Androida przyzwyczajony i ciężko mi się było przestawić tak z doskoku. A teraz nowe UI wymusiło, że nie mam wyjścia i muszę.
  • Odpowiedz
  • 0
@litowo-polimerowy: Tak, wiem,  że jest taka możliwość - tylko nadal to troche bez sensu, że trzeba to obchodzić dodatkowymi aplikacjami. Spróbuję się przyzwyczaić, jak nie da rady to pewnie się skończy na tych apkach.
  • Odpowiedz