Wpis z mikrobloga

Jaka jest reakcja typowego konfiarza na skasowanie zapowiadanego podatku od samochodów spalinowych z zapisów KPO?

Myślicie że na przykład

Tusk chociaż tyle dobrego zrobił

Lepszy rydz niż nic

albo przynajmniej

<milczenie>


Oczywiście, że nie. Typowy konfiarz odpowiada w taki sposób xD

Ten konfodzban jeszcze jest za zwiększaniem podatków, więc kombo jest konkretne xD

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
cwlmod - Jaka jest reakcja typowego konfiarza na skasowanie zapowiadanego podatku od ...

źródło: konfodebil1

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • 2
@jediwolf: Spodziewałem się typowego gębotłuku i #!$%@? bez argumentacji. Zaskoczyli mnie, bo tym razem użyli argumentów ale ich głupota przebiła kolejnym poziom mułu xD
  • Odpowiedz
2/2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: no akurat drugi to normalny, krytyczny, komentarz. No chyba, ze jakakolwiek krytyka Tuska jest z góry uznana za głupią ale tak może twierdzić tylko sekciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
no akurat drugi to normalny, krytyczny, komentarz. No chyba, ze jakakolwiek krytyka Tuska jest z góry uznana za głupią ale tak może twierdzić tylko sekciarz ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@m4cias: Ah no tak, jak tylko Tusk coś zrobi dobrego to będziecie mówić, że to nie jego decyzja xD

To powiedz od razu, że jesteś konfederastą co chce wysokich podatków xD
  • Odpowiedz
Ah no tak, jak tylko Tusk coś zrobi dobrego to będziecie mówić, że to nie jego decyzja xD


To powiedz od razu, że jesteś konfederastą co chce wysokich podatków xD


@cwlmod: ale przecież najczęściej nie jest krytykowane to, że Tusk zrobił coś dobrego, tylko to, że on tego nie zrobił a sobie to przypisuje. Ja sam nie osądzam jaka jest tutaj obiektywna prawda ale twierdzę, że można mieć takie zdanie
  • Odpowiedz
  • 0
@m4cias: Aha czyli kto nam wypisał ten zapis z KPO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Skoro chcesz większych podatków to nie jesteś konfederatą zdrajco xD
  • Odpowiedz
Aha czyli kto nam wypisał ten zapis z KPO? ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@cwlmod: tak, zgoda, wnioskował o to rząd a KE się zgodziła. Jak już mówiłem, ja nie odnoszę się do tego czy to jest prawda czy nie, tylko do tego, że ktoś może mieć takie zdanie i nie jest ono całkowicie nieuzasadnione. Widać, że wiatr w UE zawiał w inną stronę i auta spalinowe już nie są takie be, dlatego była zgoda aby to wykreślić. Jeszcze pół roku temu by to nie przeszło, dlatego sam wniosek może być wisienką na torcie większych zmian na które Tusk nie miał w żaden sposób wpływu. Chociaż jeszcze może się okazać, że w zamian wejdzie coś innego.
https://next.gazeta.pl/next/7,151003,31115873,rezygnacja-z-podatku-od-aut-spalinowych-to-tylko-przykrywka.html

Skoro chcesz większych podatków
  • Odpowiedz
  • 1
zmian na które Tusk nie miał w żaden sposób wpływu.


@m4cias: To udowodnij, że ten zapis by zniknął jeśli Tusk by go nie zgłosił do wykreślenia xD

Kłamiesz w żywe oczy i nic więcej. To Tusk załatwił nam wykreślenie tego podatku, a wy konfiarze nie jesteś w stanie przyznać ANI JEDNEJ zasługi konkurencji xD

To się nazywa bycie przegrywem i ciemnotą, która nie potrafi rozsądnie spojrzeć na świat. Przy czym
  • Odpowiedz
To udowodnij, że ten zapis by zniknął jeśli Tusk by go nie zgłosił do wykreślenia xD


@cwlmod: mówię o zmianach które pozwoliły na to aby była zgoda na wykreślenie, na te zmiany nie miał wpływu. Przecież przyznałem, że rząd zgłosił wniosek. Wkładasz mi znowu w usta coś czego nie napisałem.
  • Odpowiedz
@cwlmod: zajebiste jest to, że konfiarze - samozwańczy eksperci od ekonomii - zapominają, że gospodarka to nie jest gra o sumie zerowej i #!$%@?ą tak, jakby zysk niemieckich przedsiębiorstw to była strata dla Polski.
  • Odpowiedz
  • 0
@m4cias: Napisz pogrubionym tekstem, że Tusk zrobił dobrze wycofując ten podatek, a nie kluczysz jak szczur, żeby tylko zminimalizować znaczenie tego co zrobił

Fakty sa niepodważalne, gdyby rząd nie zgłosił wniosku o skasowanie tego zapisu to NIC by się NIE MOGŁO zmienić.
  • Odpowiedz
  • 0
@bacaa90: Oni po prostu wymyślili cokolwiek, żeby tylko umniejszyć tego co Tusk zrobił. Powinni się cieszyć, że rząd zgłosił wniosek i jest wola UE, a nie pieprzyć, że Tusk nic do tego nie miał
  • Odpowiedz