Wpis z mikrobloga

Jaka jest reakcja typowego konfiarza na skasowanie zapowiadanego podatku od samochodów spalinowych z zapisów KPO?

Myślicie że na przykład

Tusk chociaż tyle dobrego zrobił

Lepszy rydz niż nic

albo przynajmniej

<milczenie>


Oczywiście, że nie. Typowy konfiarz odpowiada w taki sposób xD

Ten konfodzban jeszcze jest za zwiększaniem podatków, więc kombo jest konkretne xD

#bekazkonfederacji #konfederacja #polityka
cwlmod - Jaka jest reakcja typowego konfiarza na skasowanie zapowiadanego podatku od ...

źródło: konfodebil1

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
@Wasky: @cwlmod hahahah. Jakie dno z ciebie. PosEdles do swoich aby tylko oni mogli cię plusowac i nie było minusów. Hahahahaha. Dobre lizanie własnych jajek w sosie koleżeńskiej adoracji.
Żaden z was nie podał żadnego argumentu. A przypisywanie komuś nie jego zasług jak widzę w grupie wzajemnej adoracji jest czymś normalnym i akceptowalnym.
Hahahahaha, żal mi tego kraju i jego upadku z powodu takich ludzi jak wy.
  • Odpowiedz
  • 0
@Gozd: Przecież ty pięknie siebie opisałeś xD

To kto złożył wniosek o wykreślenie tego zapisu? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ciebie naprawdę prawda bardzo boli xD
  • Odpowiedz
@m4cias: jak widać nie można mieć własnego zdania i wniosków. Szkoda, że tr matoły nie chodziły do szkoły. Albo wagarował. Ten typ nic nie rozumie. A co gorsza działa na zasadzie odczłowieczania z powodu posiadania własnych poglądów. Dla niego ja jestem konfiarzem, tak jak dla żołnierzy USA wietmamczycy to żółtki. Jest to bardzo groźny mechanizm i może prowadzić do nieciekawych konsekwencji.
Tego też nie widzą, ze są rozgrywani.
  • Odpowiedz