Wpis z mikrobloga

Skoro twierdzisz że jak nie będzie.panstwa to będziemy się mordować, to dlaczego się.mordujemy gdy państwo istnie, potrafisz naziolku odpisać czy nie?


@patykiem_pisane: Ty jesteś naprawdę upośledzony. Może dlatego że istnieją dwie silne struktury interweniujące gdy ktoś tylko próbuje i nazywają sie wojskiem i policją.

Ja tylko przypomne że już raz pokazano lewakom co się stanie jak zostanie spełniony ich postulat "defund the police" i jest to od teraz przepełniony narkomanią
  • Odpowiedz
@damch Ale jakby mało było idiotycznie w twojej argumentacji to rzucasz hasłem że.jestem.zazista,.to tak jakby nazwać morderca człowieka który chce wprowadzić większy dostęp do broni i w konsekwencji nie tylko obywatele korzystaliby jej do obrony ale np przestępca do morderstwa.
A ten człowiek tylko daje ludziom narzedia, ale juz jak ludzie i czy wszyscy z tego dobrze skorzystają to różnie bywa. Ale taki nazista jak ty pewnie jak twoi idole.jest za
  • Odpowiedz
@damch:

Ty jesteś naprawdę upośledzony. Może dlatego że istnieją dwie silne struktury interweniujące gdy ktoś tylko próbuje i nazywają sie wojskiem i policją.


I rozumiem że nie ma.przestepst dzięki policji,.tylko 800k w zeszłym.roku i dzięki wojsku udało.sie.uratowac 1/4 populacji polski 80 lat temu, gdy twoi idole nas
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Jak taki straszny system jest dla ciebie w Europie, Ameryce Północnej i Australi to czemu nie wyjedziesz od nas, nazistów do jakiegoś innego systemu, masz ich sporo w Azji, Afryce czy Ameryce południowej. Po #!$%@? siedzisz w tym najgorszym według ciebie systemie.
  • Odpowiedz
: ty naprawdę jesteś upośledzony, to ty właśnie dążysz do komunizmu bo brak demokratycznego i zorganizowanego państwa powoduje że przejmuje je komuna lub autorytaryzm i zamiast wojska i policji tyran u władzy kreuje armię najemną lub przymusowe wojska polityczne oraz milicję no ale taki debil jak ty pewnie nie widzi różnicy. To po #!$%@? siedzisz w takim systemie skoro mówisz ze jest taki zły.


@damch: Czy ty jesteś upośledzony, brak
  • Odpowiedz
Jak taki straszny system jest dla ciebie w Europie, Ameryce Północnej i Australi to czemu nie wyjedziesz od nas, nazistów do jakiegoś innego systemu, masz ich sporo w Azji, Afryce czy Ameryce południowej. Po #!$%@? siedzisz w tym najgorszym według ciebie systemie.


@damch: Jak tak straszę ciebie LGBT w Europie czy Ameryce to dlaczego nie wyjedziesz do Rosji czy Arabii? Po.co tutaj siedzisz?
  • Odpowiedz
Debilu, to chyba oczywiste że policja i wojsko nie powstrzymają wszystkich przestempstw. Pomyśl kretynie co by się działo jakby istniała pełna bezkarność, spójrz kretynie jak wygląda przestępczość gdzie system państwa przestaje działać. Skończ #!$%@?ć i poddaj się leczeniu skoro twierdzisz że prawo, służby porządkowe i więziennictwo nie redukują przestempczości. Widać będzie trzeba wklejać te twoje genialne twierdzenia przy innych twoich dyskusjach by inni jak ja nie stracili tyle czasu co ja i
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane:

Po co siedzisz tutaj jak ci LGBT przeszkadzaj baranie xD


@patykiem_pisane: bo to tylko łyk dziegciu w jednym z najbezpieczniejszych i wygodnych do życia kraju dzięki jego rządom i służbom bezpieczeństwa i mam nadzieje ze i Polska niedługo taka będzie.
  • Odpowiedz
bo to tylko łyk dziegciu w jednym z najbezpieczniejszych i wygodnych do życia kraju dzięki jego rządom i służbom bezpieczeństwa i mam nadzieje ze i Polska niedługo taka będzie.


@damch: No nie łyk dziegciu bo naziolku zesrales się jakby stado gejów cię wyruchalo. Powtarzam naziolku, czemu nie wyjedziesz jeśli tak cię cenzura, i geje na ulicach przerażają?
  • Odpowiedz
@patykiem_pisane: Ps. Za pare latek ruskie się rozpadną na federacje więc będziesz miał tam swoją utopię pozbawioną prawa, służb bezpieczeństwa i rządu, możesz się powoli pakować do swojego raju.
  • Odpowiedz
@damch:

Ps. Za pare latek ruskie się rozpadną na federacje więc będziesz miał tam swoją utopię pozbawioną prawa, służb bezpieczeństwa i rządu, możesz się powoli pakować do swojego raju.


Może spotkamy się bo zakładam że z twoim zapedami do systemow totalitarnych czy autorytarnych taki zamordysta jak ty tam już jest lub wkrótce ucieknie jak zobaczy gejów na ulicy xD
  • Odpowiedz
socjalista jesteś ty


@patykiem_pisane: Zorganizowanie i pilnowanie praw człowieka oraz bezpieczeństwa nazywasz socjalizmem? Zaiste wiedz że pomogę ci szerzyć twoje poglądy wklejając screeny tych wypowiedzi w twoich przyszłych dyskusjach.
  • Odpowiedz
Zorganizowanie i pilnowanie praw człowieka oraz bezpieczeństwa nazywasz socjalizmem? Zaiste wiedz że pomogę ci szerzyć twoje poglądy wklejając screeny tych wypowiedzi w twoich przyszłych dyskusjach.


@damch: Nazywam a w.zasadzie ty sam nazwales socjalizem cenzurowanie ludzi i kwestionowanie równości wobec prawa. Twoje definicja więc śmiało wklejaj, a ja z przyjemności wkleje twoje wpisy jak przeszkadza się wolność jednostki czy chwalisz cenzurę xD
  • Odpowiedz
@damch w ogóle drugi raz obiecujesz jak to mnie załatwisz¯_(ツ)_/¯ Rób to a nie obiecuj. Myślisz że się wystraszę i odpuszczę takiemu dzbanowi jak ty bo w innym wątku mnie zawołasz i w sumie sam się osmieszysz xD
  • Odpowiedz
Widzę że trzeba będzie twoje wysrywy w innych dyskusjach wklejać by ludzie widzieli że gadają z nazistą xD


@patykiem_pisane: a wklejaj, ciekawe czy będzie choć jeden odklejeniec co chęć posiadania zorganizowanego państwa z prawidłowo funkcjonującymi organami państwowymi i prawem walczącym o bezpieczeństwo i spokój obywateli nazwie nazizmem. Też ci w tym pomogę bo bedę linkował do tego wątku by każdy mógł zobaczyć pełną dyskusję.
  • Odpowiedz
a wklejaj, ciekawe czy będzie choć jeden odklejeniec co chęć posiadania zorganizowanego państwa z prawidłowo funkcjonującymi organami państwowymi i prawem walczącym o bezpieczeństwo i spokój obywateli nazwie nazizmem. Też ci w tym pomogę bo bedę linkował do tego wątku by każdy mógł zobaczyć pełną dyskusję.


@damch: Raczej ciągoty autorytarne, nienawiść na tle mniejszości, cenzura, niechęć do wolności jednostki czy prawa własności albo prawa do obrony. Ale dawaj będzie wesoło dzbanku
  • Odpowiedz
a wklejaj, ciekawe czy będzie choć jeden odklejeniec co chęć posiadania zorganizowanego państwa z prawidłowo funkcjonującymi organami państwowymi i prawem walczącym o bezpieczeństwo i spokój obywateli nazwie nazizmem. Też ci w tym pomogę bo bedę linkował do tego wątku by każdy mógł zobaczyć pełną dyskusję.


@damch: Raczej ciągoty autorytarne, nienawiść na tle mniejszości, cenzura, niechęć do wolności jednostki czy prawa własności albo prawa do obrony. Ale dawaj będzie wesoło dzbanku
  • Odpowiedz