Wpis z mikrobloga

K-------a, co mnie wzięło, żeby zmienić #android na #ios....
Całe życie android user, ale mówię c--j, wypada w końcu zobaczyć jak ten wychwalany Ajfon wygląda xDDD
No i kupiłem sobie AJFON 15 PRO MAX, a starego Galaxy S23 sprzedałem znajomej w dobrej cenie.
No i k---a tak:
-dotyk to porażka, n----------z w ten głupi telefon a on łapie tak z 50% akcji xD
-płacenie telefonem: c--j, że odblokowałeś telefon FaceID, wykrzywiaj ten telefon przy terminalu i odstawiaj j----ą ekwilibrystykę, żeby cały czas Twój ryj był widoczny xDDD; aaaaa, i jeszcze kliknij dwukrotnie przycisk boczny, no porażka jak ja p------ę
-chcesz wysłać komuś foto, udostępnić post na fejsie? taki c--j xDDD na Galaxy trwało to ułamek sekundy, na AJFON 15 PRO MAX potrafi to trwać kilkadziesiąt sekund a i tak nie ma k---a pewności, że się wysłało xDDDD
-messenger wyświetlający albo i nie randomowe wiadomości;

Ja p------ę, to ma być ten SZYBKI, NIEZAWODNY i INTUICYJNY OS? xDDDD

Galaxy s24 ultra welcome :)
#ios #apple #iphone
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Endr3w

-płacenie telefonem: c--j, że odblokowałeś telefon FaceID, wykrzywiaj ten telefon przy terminalu i odstawiaj j----ą ekwilibrystykę, żeby cały czas Twój ryj był widoczny xDDD; aaaaa, i jeszcze kliknij dwukrotnie przycisk boczny, no porażka jak ja p------ę


Chyba musisz doczytać jak działa płacenie tym telefonem, żebyś więcej nie robił z siebie idioty
  • Odpowiedz
  • 0
@johny-kowalski: tak jak myślałem, zero merytoryki xDDDD uuuu, AJFON obrażajo xDDDD idź tam swojego tak samo niedorozwiniętego brata peklować, żeby tradycję rodzinną podtrzymać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Endr3w: juz 2 lata mysle zeby iPhone spróbować ale tam gest wstecz jesz z lewej do prawej a ja praworeczny jestem to odpada a jak gest nie dziala to szukaj jak poiebany przycisku wstecz ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Endr3w: też mam zamiar uciekać znowu do androida, bo mnie iOS w-----a, ale akurat te Twoje przykłady to jakieś z d--y trochę, bo dotyk działa ok, nawet z naklejonym grubym szkłem, a faceID i Apple Pay to jedna z większych zalet właśnie tego telefonu ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@Endr3w: typowy androidziarz co chciał poszpanować iphonem i oczekuje, że będzie działać dokładnie tak samo jak jego android xd
  • Odpowiedz
-płacenie telefonem: c--j, że odblokowałeś telefon FaceID, wykrzywiaj ten telefon przy terminalu i odstawiaj j----ą ekwilibrystykę, żeby cały czas Twój ryj był widoczny xDDD; aaaaa, i jeszcze kliknij dwukrotnie przycisk boczny, no porażka jak ja p------ę


@Endr3w: najpierw klikasz 2x w przycisk boczny żeby ci ryj zaczytało głąbie xDDD potem już nie czyta i możesz przyłożyć bez problemu.

-dotyk to porażka, n----------z w ten głupi telefon a on łapie tak
  • Odpowiedz
po c--j ma czytać ryj jak sekundę temu go odblokowałem ryjem właśnie xDDD


@Endr3w: właśnie sie wydurniłeś i próbujesz odwracać kota ogonem xD poczytaj najpierw instrukcje.
To jak ci dotyk nie działa panie mądry, to możesz oddać na gwarancje. Chyba nie myślisz że działający w 50% to normalna rzecz xD
  • Odpowiedz