Wpis z mikrobloga

Spójrzcie na reakcje tej p0lki. Przecież to jest przerażające. Do Polski przyjeżdża znany Youtuber IShowSpeed, ponad 25 milionów subskrypcji. Laska ledwo oddychając mówi że rzuciła wszystko byle tylko go zobaczyć. No ale Polakiem to ona się brzydzi, a dla murzyna zrobi wszystko. Nie ma drugiego narodu w którym jego obywatelki tak bardzo gardzą mężczyznami swojej narodowości jednocześnie mając mokro w majtkach na sam widok murzyna/pajeeta.

#p0lka #bekazlewactwa #polska #rozowepaski #logikarozowychpaskow #zwiazki #niebieskiepaski #logikaniebiezkichpaskow
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Miguelos: O kolesiu ostatnio ciągle mi jakieś szoty w socialach wyskakiwały, że przyjeżdża do Polski, a ja tego mokebiaka pierwszy raz na oczy widzę XD Chyba już się całkowicie zestarzałem. Wcześniej chociaż orientacyjnie znałem tych internetowych cwelebrytów. Nawet z ciekawości obejrzałem streama tego wielkiego wakandyjczyka ale nie dałem rady. Po prostu latach po starówce jak #!$%@?ęty i wydziera swoją czarną japę - a za nim tłum 13 letnich dzieciaków i
  • Odpowiedz
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: to tak w skrócie ci opiszę tego celebryte internetowego. Też początkowo coś tam mi się pojawiało w necie. Raz wszedłem na jego streama i stwierdziłem, że jakaś małpa robi patostream, ale im dłużej oglądałem kolesia tym większe heheszki miałem. Typ jest mega spoko, bo jego content opiera się na robieniu beki z dzisiejszych chorych standardów jak np. mówienia nwordów i tego, że biali praktycznie zesrali się na punkcie tego
  • Odpowiedz
Do Polski przyjeżdża znany Youtuber IShowSpeed, ponad 25 milionów subskrypcji. Laska ledwo oddychając mówi że rzuciła wszystko byle tylko go zobaczyć.


@Miguelos: Przecież chłopaki też za nim latają i jak powaleni, co ty świrujesz.
  • Odpowiedz