Wpis z mikrobloga

#tinder #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #badoo

Jestem na skraju usunięcia aplikacji randkowych. To znaczy większość kont już usunąłem, bo miałem kilka różnych apek, został mi jeszcze Tinder, ale najpewniej w ciągu kilku dni też usunę. Udalo mi sie przez Tindera wyjsc na 2 spotkania z dziewczynami. Były to ładne dziewczyny, zgrabne, mozna było z nimi fajnie pogadać itd. Mimo, że żadne z spotkań nie zakończyło się przedwcześnie, czy po jakimś kwasie, to obie nie chciały kontynuować relacji. Możliwe, że mógłbym jeszcze wyjść na 2 spotkania z nastepnymi dziewczynami, ale w ostatnim czasie nie mogłem z przyczyn osobistych.
Aplikację randkowe pozwoliły mi uzyskać pierwsze doswiadczenia w takich spotkaniach jeden na jeden z kobietami. 23 lvl dopiero co skończony, wiec późno zacząłem, ale niestety dopiero od kilku miesięcy zmieniłem coś w moim życiu co sprawiło, że takie spotkania stały się możliwe. Gdyby nie apki, prawdopodobnie dalej nie wiedziałbym co to randka.
Ale dlaczego usuwam apki? Bo na dłuższą metę wiem, że znalezienie tam związku (a nie seksu) jest przez mężczyznę praktycznie nie możliwe. Ten film dobitnie pokazuje jaka jest rzeczywistosc aplikacji randkowych, z którą się sam zmierzyłem. Po pierwsze, to kobieta de facto wybiera czy relacja (a dalej zwiazek) będzie czy nie. Mając tylu adoratorów, facet musi się niesamowicie wykazać. To kobieta kontroluje sytuację, począwszy od jakiegoś delikatnego ghostingu na początku, poprzez czekanie na decyzję kobiety co do następnego spotkania itd. Po drugie, widac że w ostatnich miesiącach, latach, drastycznie zmniejsza się liczba związków zawieranych przez aplikację randkowe. Mamy przyklady wpisów Mikrkow, którzy po powrocie na Tinder po latach maja o wiele mniej par i lajkow, niż kilka lat temu. Jeżeli czyta się o związkach z Tindera to najczęściej spotyka się komentarze, że te relacje trwają już kilka lat, bardzo trudno znaleźć obecnie wpis, w którym osoba by twierdziła że jest w relacji z Tindera np. Od kilku miesiecy i nie mówię tu tylko o Wykopie, ale wpsiach z X (dawniej Twitter) czy Threads.

Nie mówię, że nie należy spróbować. Zawsze jest szansa, że komuś się uda znaleźć tam wartościowa i dluzsza relacje. Jednakże trzeba mieć pojęcie jak potencjalnie trudny i czasochłonny może być to proces. Jeżeli masz okazję poznać druga połówkę w rzeczywistości (znajomi, studia, praca, Zainteresowania, cokolwiek) to przede wszystkim inwestuj właśnie w taki sposób poznawania osoby do związku. Apkę randkowe traktuj co najwyżej jako dodatkowe "źródło", nie oczekując zbyt wiele. Złote czasy poznawania osób do zwiazku w internecie już najprawdopodobniej bezpowrotnie minęły. Teraz można już tylko liczyć na ostatnie resztki. I ci syci, na bazie własnych doświadczeń sprzed kilku lat, jeszcze będą twierdzić, że jest inaczej.

  • 13
  • Odpowiedz
23 lvl dopiero co skończony, wiec późno zacząłem


@default1: XD XD XD

W tym wieku, to ty powinieneś wychodzić z kumplami na popijawy do pubów, do klubów i tam poznawać i zaliczać dupy, a aplikacje randkowe instalować dobijając do
  • Odpowiedz
  • 2
@Tja88: Popijawy są obecne w moim życiu, zaliczanie dup ani nie jest moim celem, ani nie jest to zgodne z moimi przekonaniami wiec raczej podziekuje. Trochę moje życie towarzyskie odżyło wiec dlatego też podjąłem decyzję o usunieciu apek. Nie chce się tu znowu rozpisywać, ale sytuacja jeszcze na początku 2024 wyglądała tak, że tylko przez apki miałem szanse wyjść na spotkanie z kobieta. To jak #!$%@?łem swoje życie wcześniej, że
  • Odpowiedz
@default1: amen
Jeszcze kilka lat temu przeciętny facet miał tam szanse na znalezienie dziewczyny, teraz to praktycznie niemożliwe (można to traktować ją szóstkę w dużego lotka)
Każdy inny sposób daje większe szanse bo w żadnym innym miejscu nie jestes jednym z kilkuset
  • Odpowiedz
W tym wieku, to ty powinieneś wychodzić z kumplami na popijawy do pubów, do klubów i tam poznawać i zaliczać dupy, a aplikacje randkowe instalować dobijając do 30.


@Tja88: Najlepiej robić to co napisałeś ale nadal mieć apki randkowe. Duża część użytkowników apek to osoby poniżej 25lvl, więc wtedy ma większe szanse na powodzenie niż jak będzie miał 30 lat i dla 30-40% użytkowniczek będzie za stary.
  • Odpowiedz
@default1: nie mówi się o związkach kilkumiesięcznych, bo takie osoby po prostu nie siedzą już na tagach randkowych i uważam, że chwalenie się kilkumiesięcznym związkiem jest infantylne xD choć może jakbym ja taki miał to bym się pochwalił haha
  • Odpowiedz
jak będzie miał 30 lat i dla 30-40% użytkowniczek będzie za stary


@CloudSpanner: Co w żaden sposób nie wpłynie na jego szanse. W tym temacie jest jednak za dużo zmiennych, żeby mi się chciało dziś o tym pisać. Nie wiemy np. w ogóle jaką mordę ma OP. 3, 5 czy może solidne 6/10.
  • Odpowiedz
Nie wiemy np. w ogóle jaką mordę ma OP. 3, 5 czy może solidne 6/10.


@Tja88: Jeśli wygląda dobrze to będzie sobie radził na żywo i na apkach, jeśli słabą to nie będzie sobie radził ani na żywo ani na apkach.
  • Odpowiedz
Jeśli wygląda dobrze to będzie sobie radził na żywo i na apkach, jeśli słabą to nie będzie sobie radził ani na żywo ani na apkach.


@CloudSpanner: Bzdury. Na żywo łatwiej zrobić dobre pierwsze wrażenie. Na apce laska ocenia cię na podstawie pierwszego zdjęcia w mniej niż jedną sekundę.
  • Odpowiedz
@Tja88: Faceci mający powodzenie na żywo mają jeszcze większe powodzenie na apkach i odwrotnie - Ci, którzy nie radzą sobie na żywo na apkach mają jeszcze gorzej. Na żywo też jesteś szybko oceniony.
  • Odpowiedz
@CloudSpanner: Na apce możesz sobie zrobić 1000 zdjęć i wybrać najlepsze. Powodzenia z wybieraniem światła i uśmiechu podczas poznawania laski na żywo. To są zupełnie nieporównywalne sytuacje. Nawet jak ogólnie jesteś cały zajebisty, to na apce laska może dać cię w lewo od razu tylko za to, że np. zaznaczyłeś, że się nie zaszczepiłeś na koronagrypę. Na żywo nie będziesz jej na starcie o tym informować, o ile kiedykolwiek się
  • Odpowiedz
@default1: Ja tak z 10 lat temu na tinderze miałem setki par ale to algorytm nie odwalał szajsu takiego jak dzisiaj (+ to nie był taki mainstream wiec mniej oskarków) Teraz te aplikacje też działają tylko jest trudniej. Zwiazek czy szybki seks dalej można znaleźć ale wymaga to o wiele wiecej PRACY XD + ludzie są zakłamani i przyzwyczjeni do traktowania byle jak. To troche jak w grach typu WoW
  • Odpowiedz