Wpis z mikrobloga

@bitcoin: kolega probuje ci przekazac, ze warszawa to bardzo atrakcyjne miejsce do mieszkania (sam przyznales, ze lepsze od Brukseli), stad i wysokie ceny, a ty nie rozumiesz.
  • Odpowiedz
Altualnie Warszawa stala sie centrum calej europy wschodniej i przez dosyc spora gotowke ktora sie przewala przez to miasto ceny mieszkan ostro #!$%@?


@oddalenie: zapomniałeś dopisać, że te ceny to #!$%@?ło w Krakowie, bo tam są jeszcze wyższe, niż w Warszawie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
gdyby tak rozwijać mniejsze miasta z top 6-15 by ludzie chcieli w nich zostać, do nich się przenosić. To nie. Wychodzi Tusk i CPK nie dla was ¯\(ツ)/¯


@N331: tak, bo cpk to remedium na wszystko i wszystko załatwi XD wystarczy wybudować i miasta się same rozwiną, czego nie rozumiesz?!?!?! xD
  • Odpowiedz
Sochaczewa, to raczej nie będę w stanie Ci pomóc


@bitcoin: chyba to jednak ja muszę pomóc tobie, jeśli nie widzisz różnicy pomiędzy dwoma różnymi miastami w różnych państwach. Tak jak mówiłem, skoro nie ma różnicy to mieszkaj w Brukseli
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555: Widzę różnicę, np w cenie;). Wpis znalazł się w gorących, więc jak widać więcej ludzi jest zaskoczona tą różnicą.

Warszawa dla mnie jest lepsza, co nie zmienia faktu, że w centrum stolicy zachodniej europy, gdzie jest wiele istotnych organizacji, typu parlament EU, NATO etc., mało kto się spodziewa, że mieszkania będą tańsze, niż w kraju, który odbudował się w ciągu ostatnich 30 lat.
Jaśniej się nie da.
  • Odpowiedz
Mieszkałem i bywam tam dalej często. Wrzuciłem porównanie cen 2 stolic, a nie moje prywatne opinie na temat obu miast.


@bitcoin: No jak połowa miasta nie nadaje się do mieszkania, bo jest tam zbyt niebezpiecznie. to nic dziwnego, że ceny idą w dół. W normalnych dzielnicach (w których i tak jest gorzej niż w "gorszych" dzielnicach Warszawy), ceny są wyższe.
  • Odpowiedz
tak, bo cpk to remedium na wszystko i wszystko załatwi XD wystarczy wybudować i miasta się same rozwiną, czego nie rozumiesz?!?!?! xD


@bylem_zielonko: czytać ze zrozumieniem to ty nie umiesz. Nic takiego nie napisałem.

Gromadzenie się ludzi w największych miastach tworząc problem braku zrównoważonego rozwoju jest znany ludzkości od setek lat. Niektóre kraje coś z tym robią. A jednym z sposobów by powstrzymać migracje w jakimś stopniu jest właśnie szybka kolej. Nie pomiędzy największymi miastami, a właśnie tymi drugorzędnymi. W Polsce to na przykład Koszalin, Kalisz, Radom, Toruń... Trzeba też robić inne
  • Odpowiedz
Widzę różnicę, np w cenie;).


@bitcoin: To ja też widzę różnicę między Warszawą a Sochaczewem. np. w cenie;).

Warszawa dla mnie jest lepsza,


@bitcoin: Więc może i dla innych jest lepsza. Bo, teraz uważaj, nie ma znaczenia ile lat co się odbudowało, a ile ludzi chce tam mieszkać w relacji do podaży miejsc. Zapewne znajdziesz miejsca nie będące centrum stolicy zachodniej europy, gdzie jest wiele istotnych organizacji, typu
  • Odpowiedz
  • 0
@bigos555: Jeszcze raz; porównanie cen, wrzuciłem jako ciekawostkę. Jak widać, dla wielu osób fakt takich różnic jest zaskakujący. Nie ma co z tym dyskutować, bo to fakt.

Skąd takie różnice w cenach to inna sprawa.
  • Odpowiedz
porównanie cen, wrzuciłem jako ciekawostkę


@bitcoin: Ale wrzuciłeś to z dziwaczną sugestią, że z dziwacznych powodów ta w Warszawie powinna być niższa
  • Odpowiedz