Wpis z mikrobloga

Hejko :D

Dzisiaj chcę Wam pokazać ciekawą grę solo pt. "9D6 Quest". Gra dostępna na Amazonie (moje ulubione źródło drukowanych gier solo) - łapcie link: https://www.amazon.com/9d6-Quest-Management-Fantasy-Adventures/dp/B0BVTLQYT8

W grze sterujemy postacią, która wędruje po krainie. Jest aż 13 klas do wyboru, map krainy też jest kilka (dokładnie 6). Wędrujemy sobie po krainie, zgarniamy questy, bijemy potworki i próbujemy przetrwać. Co bardzo ciekawe - jest tu niesamowita mechanika zarządzania koścmi. Zaczynamy grę z 9 "świeżymi" kośćmi, które z czasem mogą się stać zmęczone i nawet umrzeć :P Kości z innymi statusami niż "świeży" mają mniej zdolności, ale w trakcie gry możemy próbować je uratować i przywrócić do pełni zdrowia. :D Jak wszystkie nasze kości padną wtedy gra się kończy.

Jak ktoś ma ochotę zajrzeć to tutaj jest mój gameplay z tej gry na YT: https://youtu.be/kxbYkhbuMLY?feature=shared

A tymczasem miłej środy (pamiętajcie, to taka mała sobota!) ()

#pnprozowej #gry #grybezpradu #rpg oraz oczywiście #hobby
Grayish_Starling - Hejko :D

Dzisiaj chcę Wam pokazać ciekawą grę solo pt. "9D6 Quest...

źródło: 9d6quest

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: nawet nie pamiętam kiedy to się zaczęło :P być może to przez to, że jestem też wielką miłośniczką grania w planszówki,a że nigdy nikt ze mną grać nie chciał tyle co ja bym chciała to kombinowałam z graniem solo :D i chyba tak się zaczęło to moje zainteresowanie tym szerokim pojęciem ;)
a co do filmiku to polecam samemu kupić gierkę i przetestować - żaden tutorial tak nie nauczy
  • Odpowiedz
@Grayish_Starling: No ja wiem ale wiesz, musiałby mnie ktoś podkupić ( ͡º ͜ʖ͡º) Rzadko jest tak, że biorę losową gierkę i gram, raczej widzę gdzieś dobrą reklamę czy jak ktoś się świetnie przy tym bawi i dopiero sam mam ochotę spróbować. Ewentualnie jak opis jest zachęcający to czasem się skuszę ()
Jakie są Twoje ulubione gry?
  • Odpowiedz
@AnonimoweLwiatko: drukuję na zwykłym papierze i laminuję lub binduję ;) co do grania z kimś to dla mnie tyle samo frajdy sprawia mi granie solo - nie czekasz na niczyj ruch, nikt nie marudzi, nie musisz się umawiać na granie i grasz kiedy chcesz :P same plusy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz