Wpis z mikrobloga

- nie masz żadnego problemu umówić sie na randkę i być komplementowany przez płeć przeciwną


@sumoch0j: Na randce ostatni raz byłam 10 lat temu, dostałam kilka razy kosza (nie od chadów) i słyszę komplement raz na kilka lat.

- statystycznie mniej pracujesz i mniej wpłacasz do budżetu i więcej od niego
  • Odpowiedz
@Vedar zdecydowanie tak. Jestem od roku z różową i wyciągnąłem taki sam wniosek. Cieszy się że jej kwiatek zakwitł, że słońce świeci ładnie i może wypić kawe na balkonie, że jej nowa sukienka ma kieszenie (XD), że jest ciepła noc i można poleżeć na trawie patrząc w gwiazdy. Powiem szczerze że korzystam z jej szczęścia jak mogę żeby znów czuć radość z drobnych, oczywistych rzeczy, nawet kwiatkami zacząłem się jarać i
  • Odpowiedz
@Vedar: tak jak koledzy wyżej napisali - ustawiony filmik na insta/tiktoka, w dodatku specjalnie bez staników żeby wyświetlenia się zgadzały. Pewnie i OF też by się znalazł albo niedługo znajdzie.
Z mojego własnego doświadczenia - to faceci potrzebują mniej do wszczęcia - tu znajomy kupi sobie grę czy książkę, tu inny poleci na zlot fanów LEGO czy w góry - i więcej do szczęścia im nie trzeba. Ba, kobietom właśnie
  • Odpowiedz