Wpis z mikrobloga

@matchmaking_guy: Z mojego doświaczenia -wypożyczałem auta na wakacje na Sycylii, w Hiszpanii i w Portugalii - tylko Avis i Hertz. Wychodzi trochę drożej, ale jest uczciwie. Te lokalne to zwykli oszuści, chyba że za kilkaset Euro wykupisz pełne ubezpieczenie. Na Sycylii ja wypożyczyłem w Avis bez dodatkowej ochrony, oddałem i nic. Znajomi wynajęli tajniej z jakiegoś Sicily by Car, nie zrobili szkód, a i tak im ściągnęli po 1800 Euro
  • Odpowiedz
@matchmaking_guy: a ja mam odwrotne doświadczenia niż @zonecom Zawsze biorę najtańsze samochody, bez żadnych ubezpieczeń. W ciągu ostatniego roku to było 30 wynajmów we Włoszech i Hiszpanii, z czego 25x Goldcar, 2x Avis, 2x Centauro i raz Hertz. I tylko Avis i Hertz robili mi problemy. W Avis szyba wpadła w drzwi i nie chcieli odebrać takiego samochodu. Godzinę wypełniałem papiery, kazali z wypełnionymi czekać aż wydadzą inne samochody,
  • Odpowiedz
@matchmaking_guy: Cicar jest bardzo spoko, zawsze brałem na kanarach i nigdy nie było problemów. Często jak im brakuje aut to w cenie tego co wybrałeś dostajesz lepsze/większe, w razie awarii wymieniają Ci samochód na nowy na trasie (u mnie w dwóch przypadkach w mniej niż pół godziny)
  • Odpowiedz
@uako dzięki, zdecydowałem się na cicar bo jedyne czego nie ma w ubezpieczeniu to nieutwardzonych dróg więc byle się nie zapuszczać za głęboko. Dużo ludzi właśnie pisało że wszystko się tam odbywa szybko i bezproblemowo, zobaczymy :D
  • Odpowiedz
Jeśli ktoś trafi na ten wpis to polecam gorąco CiCar, szybko i bezproblemowo wystarczy jedynie zabookowac samochód przez stronę następnie szybką wizytą w biurze (5-10min) i można jechać. Jedyne co trzeba zrobić to zwrócić z pełnym bakiem i nie jeździć po nieutwardzonych drogach (wtedy ubezpieczenie nie działa). Przy zwrocie tylko pytanie czy jest pełny bak i wszystko. Zwrot zajął jakieś 2 minuty, nie oglądaliśmy auta przy oddaniu. Miało kilka wgnieceń i obcierek,
  • Odpowiedz