Wpis z mikrobloga

Komentatorzy nigdy nie zamykają jadaczek ponieważ reprezentują typowo polski, kołchoźniczo-pańszczyźniany tryb pracy - nie odpocznie ani na chwilę bo on musi pracować, on musi ebać na swojego Pana. Nawet jak linia montażowa stoi to on nie usiedzi i musi zamiatać, układać... I co taki komentator ma 30 sekund milczeć? A może tego słucha prezes tvp i go zwolni bo w sumie uzna, że komentarz nieprzydatny.

#mecz
  • 7
  • Odpowiedz
@CalibraTeam: przecież zagraniczni też ciągle #!$%@?ą, bardziej działają jako tło przydatne do wskazania zawodnika, ale jak nie muszą mówić kto komu podaje to takie pierdoły mówią jak się człowiek wsłucha że głowa małą
  • Odpowiedz
@pieczk: Zależy chyba od kraju, oglądałem trochę meczów u Niemców i oni mało mówią. Potrafią robić minutowe przerwy bez komentarza jak jakaś akcja leci.
  • Odpowiedz

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@ppiasq

@pieczk: Zależy chyba od kraju, oglądałem trochę meczów u Niemców i oni mało mówią. Potrafią robić minutowe przerwy bez komentarza jak jakaś akcja leci.


Potwierdzam, na pierwszych kilku meczach myślałem nawet, że mają problemy techniczne bo tak długo była cisza xD Mnie się to podoba, bo można posłuchać atmosfery na stadionie.
  • Odpowiedz