Wpis z mikrobloga

Nie planowalem jechac na Metallice ale tak wyszlo ze mam bilety (niedziela 7 lipca) od ojca ktore zamowil jego znajomy Belg i nawet sie nie zapytal czy takie miejsce i cena odpowiada xD Z moim tata mial isc ktos inny ale tak wyszlo ze teraz chce mi je oddac. Nie chce zeby wywalal na mnie 500e i dogadalismy sie ze odkupie od niego 2 bilety za pol ceny. Plus taki ze moge sie z nimi zabrac z Belgii do Polski i wrocic + spedze 2 dni w hotelu z fwb ktora zabieram xd
D1 4 rzad i jeden bilet kosztowal jakies 250 euro na niedziele, czy to normalne? Czy on cos przekrecil i powinno byc 2 dni za tyle?
Z tego co widze po poprzednich koncertach to repertuar na niedziele jest inny i nie uslysze Master of puppets/Nothing else matters? xD
Ja bym w zyciu nie zamowil biletu na miejsce siedzace chyba ze by mi bardzo zalezalo tak jak na blink182 i wszystko inne bylo wyprzedane, co prawda pozniej i tak przeszedlem przez barierki i bylem pod sam scena xD #metallica
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@thisisthesix: ja kupowałem bilety w grudniu 2022 to za 2 dni na trybunach dałem 450 zł, płyta była wtedy za 1200-1300 zł. Teraz ceny odjechały bo wiadomo, coraz bliżej koncertu + pojedynczy dzień to można więcej nabić kabzy jako pojedynczy event. Więc tak, myślę, że mógł wybulić 500 euro letko.
  • Odpowiedz
Z tego co widze po poprzednich koncertach to repertuar na niedziele jest inny i nie uslysze Master of puppets/Nothing else matters? xD


@thisisthesix: gdzie to niby przeczytałeś? :) Usłyszysz usłyszysz
  • Odpowiedz