Wpis z mikrobloga

Istnieje jakiś lek na receptę który dodaje troszkę sił i chęci? Tak na przewlekłe zmęczenie. Aby jebnąć doraźnie podczas jakiś wypadów. Nie zależy mi na efekcie jak po amfetaminie a raczej coś lepszego niż kawa bo kawa na mnie nie działa w ogóle. Mogę iść spać po kawie normalnie. #narkotykizawszespoko #medycyna
  • 20
  • Odpowiedz
@Deathspeace zimny prysznic/aktywnosc fizyczna
Ja to widze tak ze zycie to taka gra turowa i masz ograniczona ilosc ruchow na dzien, ale zmuszajac sie do podejmowania aktywnosci fizycznej, zwiekszasz ta pule ruchow/energii na nastepny dzien
  • Odpowiedz
@Deathspeace i to nie musi byc duzo, pare pompek przysiadow albo burpies co godzine dwie zeby rozruszac organizm
A no i przewlekle zmeczenie moze tez wynikac z zarcia ktore podnosi cukier i wywala insuline, jak jesz duzo chleba zwyklego np to tak jest
  • Odpowiedz
@Deathspeace mam to samo od 3 lat z łóżka nie mogę wyjść. Dokładnie po zarażeniu się covidem brain fog taki że nie wiem na co patrzę. Wczoraj przeczytałem ze pocovidowy brainfog leczy się metylofenidatem. Zadziałał rok temu przez miesiąc tak ze miałem motywacji 16h 2x20cr. Teraz biorę 4x20mg i leżę w łóżku ale trochę przyjemniej się leży. Pozostaje załatwić elvanse na import, zbadać tarczyce, nadnercza uzupełnić braki z morfologii krwi. Był
  • Odpowiedz