Wpis z mikrobloga

techniczne rzecz ujmując, Jezus rozdziewiczył własną matkę.


Jak zrobisz invitro dziewicy to jest dziewicą czy nie?

@KochanekAdmina: @NaChuiMiTaCHata ciekawa kwestia. Lubię takie niespodziewanie debaty akademickie na mirko. :)

To zależy jaką definicję utraty dziewictwa przyjmiemy. Jeśli uznamy ze jest to penetracja pochwy męskim prąciem to w obu przypadkach (Matka Jezusa po jego narodzinach i kobieta po procedurze in vitro która nigdy nie współżyła) pozostały one dziewicami.
Ale jeśli przyjmiemy
  • Odpowiedz
  • 0
niepokalana bo urodziła się bez grzechu pierworodnego, a nie, że urodziła jako dziewica.


@sdqp: Czyli urodziła normalnie i nie byla dziewica po porodzie, ale później blona jej sie zasklepiła i pozostaje zawsze dziewicą, teraz i na wieki..?
  • Odpowiedz
@NaChuiMiTaCHata: To w takim razie pójdę o krok dalej i jeszcze bardziej skomplikuję temat: Czy dziewicą jest kobieta po zabiegu rekonstrukcji błony dziewiczej? To procedura szczególnie popularna wśród kobiet z bogatych muzułmańskich krajów tuż przed zamążpójściem, które mają już za sobą doświadczenia seksualne ale chcą by pan młody podczas nocy poślubnej myślał że jest tym pierwszym.
  • Odpowiedz
na potrzeby tego dyskursu przyjmijmy, że utrata dziewictwa związana jest z zerwaniem plomby ( ͡ ͜ʖ ͡)


@NaChuiMiTaCHata: Tylko pytanie jak zerwanie plomby, bo teraz czy jeśli dziewczyna sama ją sobie zerwie dajmy na to dildosem, to jest dziewicą czy nie? No mi się wydaje że trzeba przyjąć stosunek dopochwowy z inną osobą człowieczą xD Więc Maryja Zawsze Dziewica według mojej definicji
  • Odpowiedz
  • 1
Ale jeśli przyjmiemy że momentem utraty dziewictwa jest defloracja czyli przerwanie błony dziewiczej to Maryja Matka Jezusa po porodzie już dziewicą nie była.


@Pink_Stripe_Keyboard_Warrior: Chyba, ze poród dziecka odbył sie poprzez cesarskie cięcie, albo porod byl pośladkowy
  • Odpowiedz
Jezus rozdziewiczył własną matkę.


@NaChuiMiTaCHata: Według tej mitologii ona została dziewicą, nie bez powodu mówi się na nią niepokalana. Jak zrobisz invitro dziewicy to jest dziewicą czy nie?


@KochanekAdmina: @robert5502 panie i panowie, tak mówi mitologia katolicka. Chrześcijanie wiedzą, że po urodzeniu Jezusa Maryja współżyła z Józefem i miała synów i córki. Nawet jeśli założymy, że naturalny poród jej nie rozdziewiczył, to później zrobił to Józef. Mogę
  • Odpowiedz