Wpis z mikrobloga

Odkryłem ciekawą zależność i zastanawia mnie czy zjawisko ma jakieś naukowe uzasadnienie biologiczno chemiczne, czy może mam jakiś dziwny efekt placebo.

Wrzucając metylofenidat pod język uprzednio wtarlem tam sodę oczyszczoną i wsypałałem rozkruszony metylofenidat i za pierwszym razem odczułem przynajmniej dwukrotnie mocniejsze jebniecie niż bez sody. Za każdym razem z sodą czuję mocniejsze wejście, ale potem to już nie było 2x, jednak dalej odczuwalne

Możliwe to ?i nie mówię o żadnym piciu sody tylko wchłanianie odbywa się spod języka bo odczuwalne po 2min.

#narkotykizawszespoko #medikinet #metylofenidat
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@fajnopolakgej wiem, pytam żeby mieć pewność, że to faktycznie działa, a nie jak większość podatna na efekt placebo pierd.i kocopoły że coś jest lepsze z czymś tam, a tak na prawdę halucynują bo mieli lepszy dzień, albo autosugestia weszła.
  • Odpowiedz
a nie jak większość podatna na efekt placebo pierd.i kocopoły że coś jest lepsze z czymś tam, a tak na prawdę halucynują bo mieli lepszy dzień, albo autosugestia weszła.


@OppusFallus: wykopowy badacz, prawdziwy sceptyk, mireczek na jakiego nie zasługujemy. (ʘʘ) Nie zapomnij zanotować odkryć w narkopedii.
  • Odpowiedz