Wpis z mikrobloga

#raportzpanstwasrodka Dżizas, trzeba być naprawdę przegrywem klasy zakolak, slużalcem level simp i piwniczniakiem klasy: okopcona pieczara, żeby codzienne śledzić na żebrolajtach losy zdziwionego manka vel donalda. To już lepiej iść na frytki do maca...
B1ES - #raportzpanstwasrodka Dżizas, trzeba być naprawdę przegrywem klasy zakolak, sl...

źródło: IMG_0372

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 7
@B1ES: zaraz zbiegną się tu bialorycerzyki w postaci gggghhh i khmer vel janina i będą bronić swojego Donalda 3...2...1...
  • Odpowiedz
@B1ES: co ja jego Pies?? Dej spokoj nie ogladam gniotow ich ,czasami na krzycha klikne. Czy kamboszhoty palmowy raj. Cambolfe .NIECH ŻEBRAJĄ JAK innego wyjscia nie mają chlopy po 50 lat gdzie ten wstyd?? Jaki oni dają przykład a idz dobrej nocki Sa dobre kanaly podroznicze jak np baza travel Polo jak to daleko z zagranicznych Wild CAROLOS appaered, Kurt caz, harald baldr, Blackman Da Treveller .Nie jakies pato dziady
  • Odpowiedz
@Khmer. Wiesz co, sam sponsorowałeś tą patologię donejtami, a teraz udajesz że nic takiego nie było.
Ok każdy popełnia błędy albo nie wie z kim ma do czynienia na początku.
Jeśli piszesz na poważnie to wystarczy napisać że by|em naiwny i tag ci odpuści, ale nie wiem czy ty piszesz to bo dalej trolujesz czy rzeczywiście zobaczyłeś z kim masz do czynienia.
Osobiście to bym ci już teraz nie zaufał
  • Odpowiedz
@dizel81: Od sihanovill ogladalem tylko Prezeza, o kleszczu to wiedziałem z shotow jakiś jaki z niego typ.Muminki Przyjechały i wylukalem na czym to polega .Poprostu się rozpruli jawnie. Pozdrawiam.Mankowi wplacilem bo kazdy Manipulowal miał dużo on biedny siedział Całe Te.Dobranoc
  • Odpowiedz
@heniu-jestem: To całkiem trzyma sie kupy . Muminkowa pewnie doskonale wie o tym ,może Prezez sie wypaplał po pijaku .Dlatego ich jeszcze nie przeżuł.Krzychu odpulił bo ciepło sie robi
  • Odpowiedz