Wpis z mikrobloga

  • 0
@Jariii: @Rogovic Mam głębowo w dupie, wręcz w żołądku takich co 24h/7 siedzą na politycznych tagach. Poza tym każdy ma prawo do własnego zdania + moje zdanie podziela każdy Polak mający IQ wyższe od 13 latka
  • Odpowiedz
  • 0
@Jariii: Nie, ja tylko chciałem poznać zdanie Mirków przy czym przed jakimikolwiek głosami napisałem swoje zdanie, a z resztą, płacz dalej Troglodyto ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Mam głębowo w dupie, wręcz w żołądku takich co 24h/7 siedzą na politycznych tagach.

@Pan_Koneser i dlatego robisz ankietę na tagu #polityka, a później obrażasz ludzi którzy zaznaczyli inaczej niż chciałeś?

moje zdanie podziela każdy Polak mający IQ wyższe od 13 latka

Dobrze by było, żebyś jeszcze ty takowe posiadał.( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@lecoffe:

@Pan_Koneser i dlatego robisz ankietę na tagu #polityka, a później obrażasz ludzi którzy zaznaczyli inaczej niż chciałeś?


Tak jak pisałem wcześniej. Nigdy nie zaglądam na te tagi ale nagle z ciakwości chciałem zapytać Mirków o coś co jest dla mnie oczywiste, bo wiem że odklejeńcy
  • Odpowiedz
Uargumentuj to.

@Pan_Koneser cały materiał dowodowy znajduje się na twoim profilu w postaci wpisów i komentarzy, więcej nie trzeba. Twoje IQ oceniam na 53 punkty, nie zapraszam do dyskusji bo nie ma o czym.
  • Odpowiedz