Wpis z mikrobloga

Przybliż zdjęcie i będzie XD


@erinthul: Chodziło mi o węższy kadr. Owszem mogę przybliżyć, ale utrata jakości przy cyfrowym cropie coś Ci mówi, czy tylko pozujesz? Z chęcią zobaczyłbym coś takiego ale w lepszej jakości, bo po przycięciu to się straszna pikseloza robi. Poza tym po przycięciu brak już winiety, więc zmienia się odbiór zdjęcia. Czyli mam rozumieć, że w sesji robiłaś tylko jedną fotkę w tej lokacji?
kolejnejuzkonto - >Przybliż zdjęcie i będzie XD

@erinthul: Chodziło mi o węższy kadr...

źródło: 98298bc000e35dafeb9c9abe613367b2691dd987378c3f54f1dfe32d576f228a

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 60
@kolejne_juz_konto nie, nie zrobiłam tylko jednej fotki. Mi bardziej się podoba takie zdjęcie, jakie wstawiłam, bo głębia ostrości uzyskana przez szersze pokazanie pierwszego planu wprowadza atmosferę grozy i widz ma wrażenie jakby sam był w tym bagnie i sam przesuwał tę trzcinę, aby ujrzeć tego demona.

W mojej opinii swoim kadrowaniem spłaszczyłeś zdjęcie i nie dodałeś nic ciekawszego.

W ogóle docinki z tym pytaniem czy tylko pozuję są żałosne. Widać, że
  • Odpowiedz
  • 3
@LoopyMajestic właśnie zauważyłam. Kolejny raz pełen jadu komentuje moje zdjęcia. Jakby czaję jego zamiłowanie do ciasnych nieciekawych kadrów, ale nie będę cięła swoich zdjęć, bo jakiemuś randomowi się tak podoba :D
  • Odpowiedz
via Android
  • 5
@Yurakamisa nawiązywałam do wcześniejszych jego komentarzy pod moimi zdjęciami, a także do fragmentu "coś Ci to mówi, czy tylko pozujesz", który miał na celu umniejszanie mi i mojej pracy
  • Odpowiedz
Widać, że pupa zapiekła mocno XD


@erinthul: A dlaczego miałaby piec? Fociłem jak ty jeszcze srałaś w pieluchy, więc się nie podniecaj.

Nie spłaszczyłem tego zdjęcia, bo ja bym zrobił je pod innym kontem (bardziej wzdłuż linii wody) i oczywiście doszłaby do tego winietka i może jakieś kontrświatełko? Z tym ostatnim nie wiem, musiałbym pokombinować na miejscu. Tu po prostu przyciąłem aby pokazać Ci o jakie zbliżenie mi chodzi, bo chyba jednak tylko pozujesz i nie zrozumiałaś czym jest węższy kadr, bez obrazy
  • Odpowiedz