Wpis z mikrobloga

@erinthul: Mnie się podoba, ciekawe zdjęcie, które udowadnia, że nie trzeba pokazywać dupy aby było 200 komentarzy. Chociaż to przekrzywienie w lewo trochę razi w oczy.
  • Odpowiedz
@krzaczor93: Z pol mogą wpływać biogeny które zbyt eutrofizuja wody, ale nie jest to szkodliwe dla człowieka. Jeśli ktoś tam nienpodpial nielegalnej rury to luz. Ogólnie nie widzę specjalnie różnicy między tym a jeziorem bez błotka i roślinności. Pijawka lekarska jest dość rzadka, większość poluje na drobne organizmy. Generalnie myślę, że nie ma nic złego w wykąpaniu się w czymś takim.
  • Odpowiedz
@erinthul: spoko, 3 uwagi, woda dąży do samopoziomowania, więc linia wody powinna być prosta. Winieta i za dużo światła w centrum (na twarzy) wygląda sztucznie. No i robienie k.. z logiki Jakby coś w wodzie siedziało i się ukrywało to nie po to żeby się temu ryjec jak księżyc swiecil. Światło gdy się odbija od powierzchni przekazuje część koloru, wszystko zielone a geba biała (wygląda jak wklejone) od dołu powinien
  • Odpowiedz
@erinthul nie bałaś się wejść do tej wody? Nie czułaś jakiegoś rodzaju obrzydzenia? Ciekawi mnie to w sumie jak ludzie reagują na wejście do czegoś takiego
  • Odpowiedz