Wpis z mikrobloga

Panowie, ja rozumiem, że my w kraju lubimy polemikie, my lubimy eee dyskutować, ale ja ciągle słyszę narzekania, że szkolenie u nas nie ist...? Nie istnieje. Panowie powiedzcie mi, przed chwilą oglądaliśmy na E...Euro jaki mecz? Gruzja grała z kim? Z Hiszpanią, brawo Romku. I ja wam powiem tako jedno eee rzecz... ja odbyłem ostatnio rozmowę z prezesem gruzińskiego związku piłki nożnej, który dziękował mi za otworzenie prograu Szkoły Trenerów w Białej eee Podlaskiej, co myśmy z PeZetPeEeenem wprowadzili jak byłem prezesem. Myśmy dali przykład całej Ee...Europie, jak szkolić... trenerów. Ale co wy mi tutaj mówicie, że Gruzinów trenuje Francuz? No nie, panowie... tak to my eee nie będziemy rozmawiać.
#mecz #euro2024 #kanalbekowy #kanalsportowy
uncle_freddie - Panowie, ja rozumiem, że my w kraju lubimy polemikie, my lubimy eee d...

źródło: bonialdo zibitoppo

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • 52
@uncle_freddie Panie prezesie, ja to wszystko rozumiem, ale ale proszę mi powiedzieć kto ma najlepsze szkółki w Europie? Niemcy. Co? Jaka Hiszpania i Francja? Ale Romek bo ty z telefonu czytasz, a ja z głowy muwie. Niemcy mają ten dryg, mają tą technikę, mają jak ja to mówię, antizipieren i ja się nie zamierzam tu z wami kłócić bo to nie ma sensu, ale... Ale co, powiedz mi włoskie szkolenie, co
pozpozi - @uncle_freddie Panie prezesie, ja to wszystko rozumiem, ale ale proszę mi p...

źródło: temp_file5522846260322879594

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 14
@pozpozi: Zaraz, zaraz, Tomeczkiu, bo słabą pamięć już masz i coś ci się chyba pomy...liło. Ja ci pragnę przypomnieć tako jedno rzecz. Kto wynalazł krycie eee strefowe? Italia, brawo Romku. Kto stworzył najlepszą taktykę defenzywną catenaccio ? Również eee Italia. Kto jest obecnym czempionem Europy? Po raz kolejny Italia, zgadza się, Romku. I po ostatnie primo: kto w ogóle wynalazł calcio? Ita... eee... Co mówisz Mateusz? Jaka Anglia? No nie,
unclefreddie - @pozpozi: Zaraz, zaraz, Tomeczkiu, bo słabą pamięć już masz i coś ci s...

źródło: bonialdo zibitoppo

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 10
@uncle_freddie Ale ale ale poczekaj, poczekaj moment, co do tego primo, która drużyna grała w finale Ligi Mistrzów? Niemiecka. Kto jest obecnie najlepszym piłkarzem na Euro? Niemiec. Kto strzelił więcej goli w fazie grupowej? Niemcy. Tak więc ja nie mam wątpliwości, że ta szkoła niemiecka, idea gegenpressingu, idea antizipieren... Ale co z tego, że Ligę Mistrzów wygrali Hiszpanie, a kto tam piłki rozrzucał? Niemiec, tego ci tam Romku w telefonie nie
pozpozi - @uncle_freddie Ale ale ale poczekaj, poczekaj moment, co do tego primo, któ...

źródło: temp_file3694283668089162080

Pobierz
  • Odpowiedz
@jacas: @pozpozi Panowie trochę więcej szacunku, tam gdzie będzie okazja porozmawiać o taktycznych rzeczach to jestem przekonany, ze mam większą wiedzę niż wy oboje. Co zrobiliście w życiu takiego, żebyście mogli tak łatwo oceniać? Uwierzcie mi ja jestem malarzem, który już kilka obrazów namalował, niektóre lepsze niektóre gorsze a wy jesteście tymi którym obraz może się podobać, albo nie, ale na temat tego czy ten obraz jest dobry czy
MaxWalonkoo - @jacas: @pozpozi Panowie trochę więcej szacunku, tam gdzie będzie okazj...

źródło: IMG_7800

Pobierz
  • Odpowiedz
@MaxWalonkoo Czesiu, ale to chyba za twoich czasów była jak to mówią, afera premiowa tak? Ja wiem, że to nie do końca było tak jak mówią media i piłkarze, no bo wspomniałeś o kulisach tej sprawy. A co do piłki, to przecież za twoich czasów my w nią nie graliśmy i nie mów, że nie. No graliśmy czy nie graliśmy? No nie graliśmy w piłkę, graliśmy o wynik tak? No właśnie,
pozpozi - @MaxWalonkoo Czesiu, ale to chyba za twoich czasów była jak to mówią, afera...

źródło: temp_file3615562270541911408

Pobierz
  • Odpowiedz