Wpis z mikrobloga

Jutro bedzie bardzo nieprzyjemny dzien. Bede musial i szefowi polakowi i zespolowi powiedziec ze zlozylem wypowiedzenie w pt. Zyccie mi zeby nie bylo dramy.

#przegryw
  • 9
  • Odpowiedz
@keksoa: a czemu miałaby być drama. Masz prawo złożyć wypowiedzenie, oni by cie bez pierdnięcia zwolnili jakbyś był zbędny
  • Odpowiedz
@keksoa: nie rozumiem. Nie chcę cię rozczarować ale oni nie będą tęsknili za tobą tylko za tym co do firmy wnosiłeś jako robol
  • Odpowiedz
@keksoa: i myślisz, że im będzie smutno czy o co chodzi? Myślisz, że jak odejdziesz to oni za dwa miesiące będą dalej myśleć o tobie ehh ale szkoda że odszedł przykro nam teraz. Odejdziesz i jutro zapomną, nie stresuj się
  • Odpowiedz
  • 0
@rmpr_: mysle ze moze byc drama bo nie zasygnalizowalem swojemu szefowi ze mi sie projekt kompletnie nie podoba (bo wiedzialem ze bedzie mnie urabial i nic sie nie zmieni) i zlozylem wypowiedzenie nie informujac go ( o czym zapomnialem). A przeszkolenie nowej osoby to pewnie bedzie miesiac do dwoch, sam sie lacznie po 2 miesiach zwijam a fima mi lacznie zaplaci z 50k
  • Odpowiedz
@keksoa: skoro dałeś wypowiedzenie to chyba się domyśli że ci się nie podoba. Opie biznes is biznes, nikogo nie interesuje że pracownik odchodzi
  • Odpowiedz