Wpis z mikrobloga

#silownia

Myślicie, że to jest dobre rozwiązanie ?

Od lipca zaczynam trening personalny ALE najpierw w wersji on-line bo trochę "panicznie" boję się wyśmiania na siłowni, że facet 30yo nie podniesie ciężaru, który podnosi 17 latek ()
Stwierdziłem, po dłuższych konsultacjach, że chce by trener rozpisał mi dietę i ćwiczenia na sprzęcie, który mam w domu. Plus ciężar swojego ciała. Bieżnia itd. Zobowiązałem się do domowych treningów 3-4 dni / tygodniu.
Następnym krokiem będzie siłownia.
  • 6
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton nikogo nie obchodzi ile dasz rady podnieść, także idź i nie zamulaj. Zazwyczaj ludzie są świadomi, że ciężar który w danym momencie jesteś w stanie podnieść jest wypadkową wielu spraw o których nie znając człowieka, nie ma się pojęcia.
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton nikt nie daje o ciebie #!$%@? na siłowni, serio. Mój brat jak poszedł pierwszy raz na siłkę na trening siłowy, to jeden typ podszedł do niego i mu tak sam z siebie, zupełnie niepytany wyjaśnił całą technikę, poprawił błędy, dał rady itp. Zero wyśmiewania, 100% koleżeńskiej pomocy. Ale bardziej prawdopodobne, że nikt nawet nie zwróci na ciebie uwagi.
  • Odpowiedz
  • 1
@Doktor_Proton Ostatnio gościu typowy świeżak wyciskał na 5 razy 40kg na ławie i bez żadnych uprzedzeń i kompleksów pytał się ludzi czy go będą asekurować. Nikt się z niego nie śmiał, a było sporo ludzi na siłowni. Co niektórzy mają deload albo wracają z kontuzji i machają małymi ciężarami, co kogo to obchodzi kto jakim ciężarem robi. Są różne plany, różne cele i nie jest to takie 01 że jak ktoś
  • Odpowiedz
@Doktor_Proton: Tak jak Ci już powiedzieli bracie. Nikt z ćwiczących nie będzie się z Ciebie śmiał, pomijająć fakt że małe ciężary też mają swoje zastosowanie w treningu. To tak jakbyś bał się iść na stadion biegać bo nie umiesz sprintować xD Ale przecież tam bedą też ludzie którzy robią 5k czy 10k wolniejszym tempem, albo po prostu robią rozgrzewkę.
  • Odpowiedz