Wpis z mikrobloga

#kononowicz
Krzysiu jest w rozterce bo nie wie komu przekazać swoją posesję przed planowym odejściem. Chciałby aby domek przejął gospodarz okuratny, sprawiedliwy, itd. Kimś takim jest wg Krzysia statyworedaktor, ale ten kategorycznie odmawia choćby rozmowy na ten temat. On nie przyjeżdza bo Krzysiu ma domek tylko dla samego Krzysia. By pomóc dla jego, zakupy zrobić, wilm nagrać bo Krzysiu z tego żyje. A Krzysiu jest wdzięczny redaktorowi, że dzięki jemu i temu nagrywaniu Krzysiu ma pieniążki, nie musi prosić o pomoc mopru i ogólnie jest zadowolony.
Panowie planują grila na dziś [ bo wilm z soboty a mowa o jutrze] . Będzie Krzysiu i aron. Chcieli zaprosić niemieckiego, ale ten nie odebrał telefonu, podobnie jak srawek. Z kolei do onanisty i kosnoludka redaktor nie zgodził się zadzwonić mimo próśb Krzysia.
Poza tym zmiana pancerza nastąpiła. Krzysiu paraduje po podwórzu w koszulce z napisem "wesołych świąt " i nadrukiem choinki. Wątek fekalny pominięty, zastąpiony rozmówką o kalibrze penesów. #patostreamy
  • 23
  • Odpowiedz
  • 1
@amozetoostatniraz: nic Tobie się nie stanie się. Będziesz grzeczna, kulturalna to i Krzysiu będzie okuratny. Tylko za żadne skarby nie przyznawaj się " żeś z wypoku jest". Swego czasu to groziło strasznymi konsekwencjami. Kłam jeśli zapytajo. "Wykop? Ja nie znam tego człowieka. "
P.S. a tę chustę to okuratną masz z tego co mnie Google pokazało.
  • Odpowiedz