Wpis z mikrobloga

@Niggalke: trochę nie ogarniam czemu jest tak ból dupy, że w niedzielę nie kupi się nic w galerii handlowej? Masz pełno żabek które i tak są otwarte i gastronomię. Idź na spacer czy coś
  • Odpowiedz
Handel w niedziele niedobry. Chyba że jest odpust i to handel pod kościołem

@Niggalke: ej czekaj ale w październiku nie zmieniła się władza która miała zakończyć katoliban? Jeśli tak to czemu nadal nie mamy zdjętego zakazu handlu w niedzielę?
  • Odpowiedz
  • 5
@ketiow no mi to teraz chodzi o to, czemu księża i inni katoliccy orędownicy zakazu handlu w niedzielę nie rozganiają tych systemów spod kościołów
  • Odpowiedz
  • 5
@Niggalke niedziela to najwygodniejszy dzień do robienia zakupów dla wielu, wypoczęty można z rana pojechać i zrobić na cały tydzień. no ale żabki masz otwarte fajnopolaku idź se kupić hot doga i czipsy za 11zl ()
  • Odpowiedz
niedziela to najwygodniejszy dzień do robienia zakupów dla wielu, wypoczęty można z rana pojechać i zrobić na cały tydzień. no ale żabki masz otwarte fajnopolaku idź se kupić hot doga i czipsy za 11zl ()


@kr4wy: dokładnie, dlatego urzędy też powinny działać w weekendy a nie w godzinach kiedy pracujemy, to oni powinni być dla nas a nie my musimy dostosować życie pod
  • Odpowiedz
  • 3
@Kupamilosci cóż, bo nie każdy z członków koalicji miał to w programie, więc znaleźli taki kompromis. Lepsze to niż nic. Aczkolwiek, nadal nie odnosisz się faktycznie do mojego posta, bo mówi on o tym, że katolicy i inni zwolennicy całkowitego zakazu handlu powinni oprotestować te stragany. Nie sądzisz?
  • Odpowiedz