Wpis z mikrobloga

Aczkolwiek, nadal nie odnosisz się faktycznie do mojego posta, bo mówi on o tym, że katolicy i inni zwolennicy całkowitego zakazu handlu powinni oprotestować te stragany.


@Niggalke: a w dupie mam katolików polska jest krajem świeckim, niech rząd realizuje to na co się zobowiązał skoro wiedzieli z kim wchodzą do koalicji to powinni się dogadać przed i nie kłamać przed wyborami.
  • Odpowiedz
@Niggalke: Dlaczego wy tak manipulujecie? Wiesz, ze jak prowadzisz sklep to mozesz stanac za lada i handlowac w niedziele, tak jak ludzie z tych straganów wiesz o tym tak? Wiesz? I jeszcze ta wysoka liczba plusujacych czysta manipulacje. OMG gdzie ten kraj zmierza...
  • Odpowiedz
@Niggalke: Raz - manipulacja tagami, zapomnialo ci sie dodac #bekazlewactwa, ktore tez jest przeciwko handlowi w niedziele. Dwa - odpusty nie sa co niedziele pod kosciolem, a co najwyzej dwa-trzy razy do roku, Trzy - handel w niedziele jest dobry dla wlascicieli malych sklepow, a w swoim poscie jasno dajesz do zrozumienia jakoby mozna bylo handlowac jedynie pod kosciolami.

Doskonale wiesz co zrobiles - wiec nie rznij
  • Odpowiedz
  • 0
@fotiks1984 jesteś parówą z głównej i to jest fakt XD wystarczy rzucić okiem na twoje wpisy.
#!$%@? mnie interesuje ile razy jest odpust w ciągu roku, sram na te wszystkie zabobony.
Po wprowadzeniu zakazu handlu w niedzielę, sporo należy sklepików wzięło i zdechło, albo musiało wejść we franczyzy.

I ostanie - wracaj na główną, pisowska parówo. You have no power here.
  • Odpowiedz
@fotiks1984 dawaj tę mityczną manipulację

EDIT: przeczytałem drugi komentarz. Teraz widzę, że to Ty manipulujesz. Zakaz handlu nie jest dobry dla nikogo, oprócz ludzi leniwych. Odpusty owszem są raz/dwa razy w roku, natomiast co niedzielę sprzedaje się gazety i dewocjonalia.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Juz tlumaczylem. Post skonstruowany tak jakby to tylko prawa strona sceny politycznej byla odpowiedzialna za ten zakaz, a to nieprawda. Lewica rowniez jest i byla przeciwna, łącznie z lewicowymi zwiazkami zaowodowymi OPZZ.

Brak tagu #bekazlewactwa
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Posłowie Wiosny w 2017 podczas głosowania za zakazem handlu głosowali tak jak PiS. W tej chwili równeż przez nich zakaz nie zostanie zniesiony.

Przykro mi, ale pierwszy post nie mowi całej prawdy. O ile zakaz zostal wprowadzony przez PiS w 2017 roku, to z zakazem handlu w dalszym ciągu zostaniemy przez lewice.

Wpis jest obliczony na agresje i osmieszenie kosciola, co jest ok - kazdy ma prawo, ale w
  • Odpowiedz
@fotiks1984 ale gdyby nie PiS to temat w ogóle nie byłby podnoszony. A PiS zrobił to, bo idzie łapka w łapkę z episkopatem, który nota bene od dawna zamiast zajmować się wiarą i pobożnością uprawia politykę.
  • Odpowiedz
@SkorpionX: Masz racje. Mysle jednak, ze bardziej niz episkopat do zakazu handlu przyczynily sie zwiazki zawodowe ( w tym wlasnie lewicowe). Nie zmienia to faktu, że obecny sejm nie zniesie tego zakazu właśnie przez lewice. Dlatego czy chcemy czy nie lewica jest współodpowiedzialna za taki stan rzeczy.
  • Odpowiedz
Dlaczego wy tak manipulujecie? Wiesz, ze jak prowadzisz sklep to mozesz stanac za lada i handlowac w niedziele, tak jak ludzie z tych straganów wiesz o tym tak? Wiesz? I jeszcze ta wysoka liczba plusujacych czysta manipulacje. OMG gdzie ten kraj zmierza...


@fotiks1984: Op robi to pewnie z niewiedzy, a plusują go polityczne boty i zwykłe głupki. Z nimi nie ma co dyskutować, szkoda czasu.
  • Odpowiedz