Wpis z mikrobloga

#!$%@? sprzedających na olx osiągnęło chyba szczyt ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam akwarium (240 litrów) i chciałem kupić u kolesia na olx ryby gupiki 10 sztuk (niby miał rasowe ŻADNE MIESZAŃCE) myślałem, że będzie tak jak zwykle umowie się z gościem, podjadę do niego, zabiorę ryby, zapłacę i część. Ale nie, gość mi odpisuje, że on musi do mnie przyjechać i zobaczyć akwarium, bo on byle komu ryb nie sprzedaje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#akwarystyka #akwarium #gownowpis
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@MistrzKowalski chce ci się włamać do chaty i ukraść te gupiki po tym jak już ci je sprzeda. Mi kiedyś tak z autem zrobili, a koledze z oknami. Stara praktyka.
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski filmik nie wystarczy?

Na YT widziałem babkę z hodowlą kotów, która wymagała przeczytania książki o kotach i półgodzinnej rozmowy na Skype lub w osobiście jak ktoś mieszka blisko.

I uważam to za bardzo dobre rozwiązanie, eliminuje się rozdawanie fajnych kotków patusom przez które zwierzę będzie cierpieć.
  • Odpowiedz
chce ci się włamać do chaty i ukraść te gupiki po tym jak już ci je sprzeda.


@j557: miałem to samo. Tresowane gupiki jeszcze mu drzwi otworzą
  • Odpowiedz
Może gość ma już jakieś uprzedzenia co do swoich klientów


@GrafikaUltraHaDe: @MistrzKowalski JA wiem, ze to głupiki ale pewnie miał jakiś ananasów co wrzucili rybki do zachlorowanej wody z kranu i zdechły a on potem musiał zwracać kasę ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@Jofiel: człowieku co ty wypisujesz ? to tak wygląda "gwarancją do drzwi/bramy i się nie znamy" jak bym pierwszy raz kupował od ludzi z olx to może bym cos takiego pomyślał ( ͡° ͜ʖ ͡°), ale znalazłem na grupie z FB opis tego typa on ma z głowa coś nie tak
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: ryby akwariowe to takie same zwierzęta jak i inne, i jeżeli ktoś zajmuje się tym w jakiś sposób na poważnie, to moim zdaniem istnieje możliwość, ze będzie chciał, żeby zwierzęta miały zapewnione odpowiednie warunki
Pomijając to, ze jeżeli warunki nie będą odpowiednie i rybki np. zdechną, to możesz mieć do niego pretensje, czego woli uniknąć
  • Odpowiedz
@MistrzKowalski: w czym nie mam pojęcia? Że ktoś woli się upewnić, że zwierzęta o które dba trafią na dobre warunki, a nie szklaną kulkę? Dosłownie to samo Ci sprzedający napisał, bo traktuje Cie (z resztą wygląda, że słusznie) jak standardowego klienta-głupka, który będzie trzymał ryby w kulce wielkości słoika.
  • Odpowiedz