Wpis z mikrobloga

Seria Stalker to jest nadgra, to już jest w sumie uniwersum. Brakuje jeszcze seriala, najlepiej żeby HBO to zrobiło. Taki miniseriala, każdy odcinek z innym bohaterem lecz ich drogi się krzyżują. Nic odkrywczego, wystarczy się trzymać świata gry i sukces murowany, w dobie guwnoseriali.
wfyokyga - Seria Stalker to jest nadgra, to już jest w sumie uniwersum. Brakuje jeszc...

źródło: temp_file7420002254928318632

Pobierz
wfyokyga - Seria Stalker to jest nadgra, to już jest w sumie uniwersum. Brakuje jeszc...
  • 22
  • Odpowiedz
@wfyokyga: wszystkie uniwersa postapo i światów (np. wodny świat z 1995) tworzą fajny klimat o olile nie ma zombiakow potworów ani tym podobnych spiderdolencow
  • Odpowiedz
@wfyokyga: ostatnim razem jak HBO zrobiło serial o grze to 22% kontentuje zamiast na zombie poszło na odcinki "jak dobrze być gejem" oraz "jak zostać lesbijak, poradnik dla nastolatek" więc tak srednio
  • Odpowiedz
@topikPajak: Odcinek o gejach był świetny, jak nie potrafisz tego dostrzec, bo ci lgbt przeszkadza, to przykro mi że sam siebie odcinasz od dobrych produkcji.

@wfyokyga ehh, czas włączyć czyste niebo, bo jako jedyną z serii pominąłem. Klimat to Stalker ma niesamowity
  • Odpowiedz
@wfyokyga: zdecydowanie nie powinni teraz robić żadnego serialu. Nawciskaja czarnych, kobiet i LGBT do serii w której był jeden murzyn... Lepiej za parę lat, jak wróci normalność. Już mi dzbany dość serii zniszczyły
  • Odpowiedz
@wfyokyga: A w życiu. Wykluczone.

Nic odkrywczego, wystarczy się trzymać świata gry i sukces murowany, w dobie guwnoseriali.


I właśnie tego korpośmiecie z kompletnie innych części świata robiący guwnoseriale w wytwórniach gdzie w pierwszej kolejności liczy sie hajs, nie potrafią, nie rozumieją i nie dadzą rady odtworzyć. Anglosasi nadają na trochę innych falach i jak biorą się za ekranizację czegokolwiek to wychodzi takie 'meeeh' o którym się zapomina na drugi
  • Odpowiedz