Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Czy duży biust u kobiety jest aż tak ważny? Mówię o miseczce B+. Jestem bardzo szczupłą kobietą, od zawsze taka bylam i mój biust nigdy nie przekroczył rozmiaru miseczki B. Ostatnio trochę schudłam z powodu rozstania po kilku latach związku, więc siłą rzeczy zmniejszył się trochę. Czytając co niektore wpisy, odnoszę wrażenie, że kobieta przez co niektorych jest uznawana za bezwartościowa jak nie ma krągłych piersi. Widze troche potwierdzenie tego w realu - w pracy i np. na siłowni podbijają do mnie tylko mezczyzni z nadwagą, tak jakby chudość była ich fetyszem. Uwazam sie za generalnie atrakcyjna osobe, tylko ten biust.. a nie chce robic operacji, bo sporo naczytałam sie o komplikacjach i znacznie podwyższonym ryzyku zachorowania na raka piersi czy choroby autoimmunologiczne - coraz wiecej kobiet usuwa implanty po kilku latach wlasnie ze względu na pogarszający sie stan zdrowia. Co robic?
#logikaniebieskichpaskow #rozowypasek



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: razzor91
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czytając co niektore wpisy, odnoszę wrażenie, że kobieta przez co niektorych jest uznawana za bezwartościowa jak nie ma krągłych piersi


@mirko_anonim: To nie czytaj wypocin jakichś dzbanów. Każdy ma inne upodobania i jednemu będzie się podobać taka kobieta, a innemu inna, nie ma jednakowego gustu u wszystkich.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Nie wchodząc w rzeczy typu charakter, inteligencje itp tylko patrząc na sprawę całkiem powierzchownie i cieleśnie - to nie, nie jest ważny, ale też zależy. Jak np. #!$%@? gałę tak że aż zaczynam wychodzić z ciała to możesz być płaska jak deska, nie ma to znaczenia. Jak nic nie ma co to rekompensuje - to wtedy zaczyna mieć znaczenie większe, bo wtedy biust staje się jednym z największych Twoich
  • Odpowiedz
@mirko_anonim Fajne cycki to duży atut. Nie ma co się oszukiwać. Chcesz atencji od męskiego ogółu to musisz zrobić cycki ¯\(ツ)/¯

Też myślałem, że da radę być zadowoloną z siebie z klatką chłopca, ale zwątpiłem jak nawet moja najbardziej sympatyczna, ładna i "w dechę" koleżanka w końcu zdobiła sobie cyce 375 ml, bo już to ją jednak dobijało. Od razu więcej chłopów się zaczęło w okół niej kręcić, a w pracy
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: chyba większość normalnych facetów się ze mną zgodzi, że najważniejsze by kobieta nie była całkiem płaska. Biust to miły dodatek. Była tu chyba nawet sonda, z tego co pamiętam więcej facetów wolało dobry tyłek niż piersi i ja się z tym zgadzam. Jak jesteś szczupła i nie masz totalnego płaskodupia, a te piersi masz choćby b, to masz się z czego cieszyć i facetom to wystarczy. Nasz pierwotny instynkt
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: żaden POWAŻNIE traktujący Ciebie facet nie skreśli Cię z powodu rozmiaru Twoich piersi xD. Ewentualny "problem" z piersiami (konkretnie rozmiarem raczej) u kobiety pojawia się w momencie, kiedy para stara się o dziecko i pojawia się problem z metodą karmienia. Wcześniej dla faceta nie powinno to mieć znaczenia. Krągłe jędrne piersi owszem, są fajne ale początek ideału kobiecych piersi (w/g statystyk) zaczyna się od takich, które "mieszczą się w
  • Odpowiedz
Spokojnie, moja przyjaciółka zawsze była smutna, bo wydawało jej się, że ma za małe, wybrała sobie męża, zaszła w ciążę, i od tego momentu powiększyły się około dwa rozmiary, już nie narzeka, ani nie chodzi smutna z tego powodu.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Widocznie nie jesteś już tak atrakcyjna jak Ci się wydaje.

J.w. rozmiar piersi dla normalnego faceta nie ma krytycznego znaczenia.

@NieWiemWiecSieWypowiem: faktycznie nie wiesz. Każda zdrowa pierś wykarmi dziecko. Moja żona ma "cytrynki". W ostatnim miesiącu ciąży urosły do jabłuszek, w krytycznym momencie były to już grejpfrut ;) 10 lat po skończeniu karmienia, są to cytrynki. Mają tą zaletę że upływu lat po nich
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Nie przejmować się tym. Ok, mniej facetów będzie do ciebie "podbijać", ale będą to głównie a może tylko tacy, z którymi nie chciałabyś wchodzić w związek.
Podobno wg statystyk kobiety z mniejszymi piersiami są wybierane przez facetów z większym IQ.
Dbaj ogólnie o siebie, uśmiechaj się, trochę pewności siebie i na pewno kogoś znajdziesz :)

  • Odpowiedz
Czy duży biust u kobiety jest aż tak ważny?


@mirko_anonim: Nie. Jeśli kobieta ogólnie posiada większy rozmiar biustu to naturalnie jest to fajne i nikt nie będzie narzekał, ale to nie jest najważniejsze. Znacznie bardziej liczy się przede wszystkim to jaka jest dziewczyna a cycki to kwestia drugo jak nie trzeciorzędna.
  • Odpowiedz