Wpis z mikrobloga

#kononowicz
srawek wstawił dziś trzy wysrywy. Zaczęło się od listu od widza, który chciał Krzysia odpytać o daty śmierci jego bliskich - od pradziadka Piłsudskiego po brata wojciecha s. Efekt? Wszystkie trzy produkcje przepełnione lamentem bembeńskim. Czy dzięki temu podskoczą wyświetlenia????
Z tego wszystkiego najciekawsza jest historyjka z grilla w sylwestra [????, wiem jak to brzmi, ale tak było bo Krzysiu nie kłamie]. Otóż goście Krzysia poopijali się, żył wtedy wojtek jeszcze, a gdy zabrakło olkohola poszli kupić buteleczki i petardy. I zamiast się rozejść jak prosił ichich Krzysiu pili dalej, strzelali i hałasowali.A Krzysiu nie pił ani kropelki, był grzeczny i wyszedł sobie postać przed bramkę. I wtedy pojawił się sąsiad andrzej = Kargul i kazał Krzysiowi uspokoić towarzystwo. Krzysiu powiedział " to sam ich uspokój " a wtedy andrzej uderzył prezydenta z liścia. Krzysiu aż oparł się o bramkę a w głowie gwiazdy latały dla jego. Oczywiście wezwał radiowóz , ale sprawa rozmyła się bo Kargul ma policję w rodzinie. I za tego liścia Krzysiu sąsiada nadal nie lubi i ma żal do jego.
  • 7
  • Odpowiedz
@bellacavem: ja na miejscu Kargula już dawno bym się dobrowolnie zgłosiła do Choroszczy XD i tak huop ma nerwy do tego Knurowicza za płotem. Hałasuje, na ogrodach Belwederu syf i bandy pijackie a jakby było mało to jeszcze Knurowicz pisał na niego zawiadomienia na trójeczkę
  • Odpowiedz
@bellacavem: Fun fact, ta historia powstała na kanwie wydarzeń historycznych. Co prawda gryla raczej nie było, ale Konon faktycznie wyłapał liścia od Kargula zirytowanego tym, że mu widzowie na podwórko petardy rzucali xD
  • Odpowiedz
  • 0
@NicolasLatifi: Panie Wykopku, ja od pierwszego wpisu tutaj nie ukrywam, że oglądam Krzysia w całości i na jedynym oryginalnym kanale. Na kanale srawka który jest pasożytem żerującym na Krzysiu. Innych skrótowców, szoterów będących również pasożytami ,ale na srawkowym odwłoku nie oglądam. Podobnie jak na bieżąco jestem z twórczością kosnoludka. Tam łatwiej bo co wpis to tylko jedno- dwa zdania nowe na początku a potem " kopiuj- wklej " odklejka.
  • Odpowiedz