Wpis z mikrobloga

Bo widzicie, jak budował to PiS, to był wielki projekt.
Jak Tusk ogłosił w zasadzie to samo z kosmetycznymi zmianami, to już niespójne opinie.


Dziennikarze robią krzywdę debacie nazywając to co opowiadał premier „projektem”. Proszę nie kolportować fejknwesów, że premier przedstawił jakikolwiek projekt. Przedstawił zbiór niespójnych opinii z których nie wiadomo co właściwie wynika w kwestii kontynuacji projektu


— napisał na platformie X Krzysztof Bosak.

#polityka #konfederacja #bekazprawakow #bekazkonfederacji #bekazpisu #cpk
mango2018 - Bo widzicie, jak budował to PiS, to był wielki projekt.
Jak Tusk ogłosił ...

źródło: Screen Capture 334 - Dlaczego i na czyje zlecenie minister Lasek sabotuje projekt CPK_! - Ko_ - konfederacja.pl

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mango2018: wszystko przez tego paskudnego Tuska. Mówił że nie będzie CPK i Konfederacja mogła w swoim zwyczaju bezmyślnie popierać CPK. A ten wstrętny rudzielec musiał zmienić zdanie i teraz trzeba zrobić fikołka żeby znowu mieć inne zdanie niż PO (nieważne jakie, byle odmienne)
  • Odpowiedz
@jacekparowka czyli ten projekt zaproponowany przez Tuska jest idealny i koniecznie trzeba za nim głosować? Z tego co słyszałem to cpk ma wyglądać nieco skromniej i do tego remontują jeszcze stare lotniska. Pewnie wyremontują tylko stare i później powiedzą że na cpk hajsu nie ma i będzie tak jak po chciało na początku, bez cpk
  • Odpowiedz
@mango2018: Jak buduje toosk to jest metafizyka, spotkanie z najwyższym, wiadomo. Kto by tam się przejmował ścianą wschodnią. Tam na króla europy nie głosują więc tusk im w oko.
  • Odpowiedz
@mango2018:

Jak Tusk ogłosił w zasadzie to samo z kosmetycznymi


Nie interesowałem się ale obiło mi się o uszy że lotnisko w Baranowie ma powstać tak jak było planowane ale kolej szybkich prędkości ma prowadzić głównie do Warszawy. Czy to prawda?
  • Odpowiedz
@mango2018 wychodki jak zwykle nieomylne i przecież cpk bez faktycznego cpk jest ok. Wycięli cargo, kolej ale jest okej, j---c PiS, co nie? C--j w Polskę, dzbany.
Czkeam na wyzywanie mnie od Mateckiego, bo przecież nic innego nie potraficie.
  • Odpowiedz