Wpis z mikrobloga

Sąsiedzi słuchający discopolo na całą #!$%@?, to wystarczający powód by nabyć pozwolnie na broń. Gdybym doszła do władzy w tym kraju to pierwsze co zakazałabym odtwarzania i produkcji tego gówna, jak i rozmnażania się jego słuchaczy.
Jeśli słuchasz discopolo to jesteś dla mnie tyle wart, co truchło ruskiego partyzanta, czyli możesz robić za nawóz pod ziemniaki.

#oswiadczenie
  • 43
  • Odpowiedz
mi tłumaczyli że to czego słuchasz nie świadczy o Twojej inteligencji, mimo iż są badania, które mówią że właśnie świadczą xD


@4mmc-enjoyer: ile średnio ma osoba, która słucha Taylor Swift, disco polo, rapu, rocka, smętów to tym że życie jest bez sensu w sumie to wszystkiego po trochu na zmianę w zależności od humoru?
  • Odpowiedz
Wiesz co jeszcze ma metrum 4/4


@oficjalniemartwa: wiekszosc muzyki, w tym takze jazz, nie wszystko ma jakies 5/4 6/4 czy 7/8, to co ma znaczernie to nie samo metrum a akcentowanie, synkopy, itd, one same moga zmienic feeling 4/4 diametralnie, pomijając kwestie ze 4/4 to kwestia podzialu i umownego liczenia, nie ma powodu by nie liczyc inaczej, po prostu 4/4 jest zwykle najwygodniejsze, tak mi sie wydaje
3/10 bo odpisalem
  • Odpowiedz