Wpis z mikrobloga

Sąsiedzi słuchający discopolo na całą #!$%@?, to wystarczający powód by nabyć pozwolnie na broń. Gdybym doszła do władzy w tym kraju to pierwsze co zakazałabym odtwarzania i produkcji tego gówna, jak i rozmnażania się jego słuchaczy.
Jeśli słuchasz discopolo to jesteś dla mnie tyle wart, co truchło ruskiego partyzanta, czyli możesz robić za nawóz pod ziemniaki.

#oswiadczenie
  • 43
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: Taka prawda, prawo powinno być spójne - albo zakazywanie potencjalnie szkodliwych rzeczy, albo ich równa liberalizacja. Jeśli można tak naparzać diskopolo publicznie w innych ludzi, to powinno być można strzelać do ludzi z broni palnej, albo latać ze strzykawkami i częstować ludzi dawką heroiny bez ich zgody. Jak już broń i heroina jest zakazana, to powinno być zakazane diskopolo, proste. Oczywiście jest też opcja, że każdy mógłby w swoim
  • Odpowiedz
@oficjalniemartwa: A potwierdzeniem tego co piszę jest to, że osoby słuchające diskopolo w przeważającej większości nie będą w stanie zrozumieć tego co napisałem, bo tak mają zrytą banię. A jak ktoś napisze, że no diskopolo nie jest takie złe - owszem, jest. Takie publiczne odtwarzanie jest gorsze, niż strzelanie w losowych ludzi paralizatorem. Obie rzeczy są nieprzyjemne, ale paralizator przynajmniej nie wywołuje negatywnych zmian w mózgu.
  • Odpowiedz
@anonim5457 ktoś mi kiedyś powiedział, że na pewno bym się do tego bawiła będąc pod wpływem alkoholu na jakims weselu etc. Jakoś przez 34 lata się nie zdarzyło. Jak to słyszę, to się ewakuuje z takiego miejsca z uczuciem zażenowania.
  • Odpowiedz