Wpis z mikrobloga

  • 0
@czuczer: nie zgadzam się, według mnie to cała populacja terrierów/bullów i innych podobnych agresywnych świń powinna zostać unicestwiona.
  • Odpowiedz
ty parówo ( ͡º ͜ʖ͡º) cała twoja aktywność to najeżdżanie na pity. Twoi dziadkowie pewnie Żydów wydawali, a rodzice byli w partii, bo tylko idiota może mieć uprzedzenia do czegoś czego nie zna .


@MiniKierownik: Znam je lepiej od ciebie degeneracie dlatego na nie najeżdżam, zmądrzejesz jak cię zagryzą, tylko już cię nie będzie, bo jak kogoś pogryzą to dalej będziesz #!$%@?ł te swoje z
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadam-przylepki w jakim sensie znasz je lepiej? Byłeś właścicielem takiego psa? Nie wydaje mi się żebyś był normalny, skoro nawet czytać ze zrozumieniem nie potrafisz imbecylu. Czekam na odpowiedź skąd tak dobrze znasz te rasy??
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadam-przylepki gościu, czyli przyznajesz że nigdy takiego psa nie miałeś. Po drugie piszesz jak wariat, frustracja aż się wylewa z tego wpisu. Po trzecie, jak wyglądał ten atak? To było w mieście czy na wsi? Pies był pod opieką kobiety czy mężczyzny? Rozumiem że miał kaganiec? Mógłbyś trochę rozwinąć
  • Odpowiedz
@MiniKierownik: W #!$%@? mam rozmawianie z degeneratem, ryzykujesz życie innych bo ci się uroiło że jesteś fajny. Pompkę do penisa se kup a nie straszysz ludzi tym gównem. A jeżeli chodzi o atak to akurat gówno pitbul dostał na #!$%@?ę od mojego kundla także nie jesteś taki mocny z tym swoim ścierwem jak ci się wydaje. Chociaż takiej #!$%@? z czterema pitbulami to ani młotkiem ani niczym bym nie pokonał,
  • Odpowiedz
  • 0
@zjadam-przylepki jesteś nie tylko głupi, ale i psychiczny. Nie napisałeś nic o właścicielce bo pewnie to była baba, nie napisałeś nic o kagańcu więc pewnie go nie miał ( według mnie to obowiązek w miejscu publicznym). Unikasz odpowiedzi i jeszcze mnie obrażasz i grozisz. Powinieneś się leczyć, ale najpierw opisz mi tą sytuację.
Ja nie muszę się dowartościować i zawsze unikam sytuacji konfliktowych, ale nawet twój pies nie miałby szans z
MiniKierownik - @zjadam-przylepki jesteś nie tylko głupi, ale i psychiczny. Nie napis...
  • Odpowiedz