Wpis z mikrobloga

  • 101
@pawelczixd: jestem zdumiony. Naprawdę. Myślałem, że sporo się nauczył że swoich błędów, ale ciągle z oparciem je powtarza vide 100 ustaw, które też dziwnym trafem zniknęły.
  • Odpowiedz
@pawelczixd Ten człowiek to jest jeden wielki żart i nie wiem czemu konfederaci go nie usuną. Mieli Korwina z protokołem 1% to teraz mają Mentzena. Ciekawe jaka była kalkulacja tego głosowania? Że jak zagłosują przeciwko PiSowi to PiS się obrazi i kiedyś nie będzie chciał wejść w koalicję?
  • Odpowiedz
@SoplicaTadeusz

Że jak zagłosują przeciwko PiSowi to PiS się obrazi i kiedyś nie będzie chciał wejść w koalicję?


Przecież oni też są umoczeni w różne przewały które robili razem z pisem i masę publicznej kasy po cichu w ten sposób przytulili. Jeśli ktoś uwierzył w ich rzekomą antysystemowość, bajki o "układzie" i konieczność rozliczenia kogokolwiek to jest skończonym kretynem.
  • Odpowiedz
Ten człowiek to jest jeden wielki żart i nie wiem czemu konfederaci go nie usuną. Mieli Korwina z protokołem 1% to teraz mają Mentzena.


@SoplicaTadeusz: Nie no, bez przesady. Przy całej mojej niechęci do konpederacji, to jednak memcena od korwy dzieli przepaść. Kuce przełkną te głosowanie bez popity, zablokowane komentarze dosłownie nikogo nie obchodzą, bo elektorat konpederacji podświadomie kibicuje pisowcom i dąży do koalicji z nimi. Wykop tutaj jest papierkiem
  • Odpowiedz
@MWittmann:

Przecież ten typ to marionetka Wiplera Piwlera z Mazowieckiej :).


Tu zgoda i Wipler nawet się z tym specjalnie nie kryje. Nie mogę specjalnie za to zrozumieć dlaczego Mentzen daje się tak
  • Odpowiedz