Wpis z mikrobloga

Kilka lat temu ukończyłem studia informatyczne i przez zawirowania życiowe wypadłem z pociągu zwanego "IT", a ten już dawno temu odjechał. Myślę nad poszukaniem pracy jako accountant w #korposwiat. Co ze studiów powinienem sobie powtórzyć, czego się nauczyć i na czym skupić, aby się tam jakoś wbić?
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Lonate:
to zajęłoby mi ze 3 lata, dzięki za radę, ale mam już 3 dychy na karku i to co mogę zrobić, to poświęcić max rok na naukę czegoś w czym mógłbym pracować
  • Odpowiedz
@_gabriel łatwo się zaczepić w miarę na jakieś stanowisko znając vba, power bi. Poszperaj sobie ogłoszenia i zobacz co najczęściej pada w „must have”.

A niemieckiego i tak polecam zacząć sie uczyć. Przez pół roku szukałam osoby do zespołu z doświadczeniem jakimś (nie dużym, takiego mida) i niemieckim, ale mieli ogromne wymagania finansowe. W końcu wzięłam juniora z niemieckim z myślą, że będziemy go po prostu mocno szkolić.
  • Odpowiedz
@Przegrywek123 szukaj analityka, business operations, project assistant. Tak o 30% więcej mogą dostać osoby z niemieckim w porównaniu do osób z samym angielskim. No a ile dokładnie to już zależy od konkretnego stanowiska i Twoich umiejętności
  • Odpowiedz