Wpis z mikrobloga

#motocykle Miał ktoś styczność z kontrolą policji (w szczególności po tym jak się z----------o za bardzo) jeśli chodzi o stan ogumienia? Moja opona od torowania ma boki już na granicy znacznika, środek, czyli to co jest używane w jeżdżeniu po ulicy, jest całkiem dobre. Zastanawiam się czy realnie się d----------ą do tego byle dowalić mandat, a w necie straszą, że mandat może być konkretny, oczywiście mowa jest o autach. Z tego co się orientuję opona ma jeszcze sporo gumy jak chodzi o torowanie, więc nie chciałbym już teraz na g---t jej zmieniać.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@prostynick:
Minimalna wymagana głębokość bieżnika to 1,6mm i dotyczy to każdego miejsca na oponie, choćby i było niemożliwe do wykorzystania.
A jak coś odwalasz to oczywiście, że bezlitośnie wykorzystają każdą możliwą niedoróbkę. Zawsze można nie odwalać ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
  • 0
@Aramil: teorie znam, pytam raczej czy ktoś faktycznie miał jakieś problemy z tym i czy patrzą aż tak na moto. Raz mnie zatrzymali to rzucili okiem po motocyklu i tyle, ale nie odwalałem.
  • Odpowiedz
@prostynick:
Praktykę masz w moim drugim zdaniu.
Jak odwalasz to oczywiście, że będziesz mieć trzepanie wszystkiego (o ile mają czas). Jak jedziesz spokojnie to ewentualnie tylko ryzyko "klasizmu", ale to praktycznie zanikło od kiedy prawko stało się standardem również na sportach.
  • Odpowiedz