Wpis z mikrobloga

jak zawsze konfederacja populistycznie jest przeciwna wszystkiemu co władza robi


@kr4wy: fakty są takie, że populistycznie zachowuje się cały wykop a nie konfa. Klasyczny cherrypicking czy clickbaiting. Całe nowe pokolenia są wychowywane na czytaniu jedynie nagłówków... Gdyby oni zachowywali się populistycznie to nie ryzykowaliby utraty poparcia takim ruchem. Dlatego zamiast plusować jak debil wolę posłuchać czemu tak zrobili.

Przecież większość tutaj myśl,i że z immunitetem gościu uniknie konsekwencji prawnych... I
  • Odpowiedz
@CorniMati: Nie mam pojęcia jaka była ich argumentacja i jaki był projekt związany z niedzielami handlowymi ale znając życie wrzucili w ustawie zapisy które jeszcze bardziej komplikowały rzeczywistość czy narzucały regulację zamiast faktycznie znieść niedziele handlowe. Już tutaj widziałem jakąś dyskusję typu "a czemu tylko w handlu ma być dodatkowo płatna?"

Przerabiałem to już to tyle razy na wykopie, że przestałem liczyć. Klasycznie ból dupy, że konfa zagłosowała tak a
  • Odpowiedz
A trójpodział władzy Ci coś mówi?


@malani: czekaj, czy według ciebie trójpodział władzy ma coś wspólnego z podziałem rząd-opozycja?

Not the sharpest knife...


A no tak, zapowiadałeś.
  • Odpowiedz
czekaj, czy według ciebie trójpodział władzy ma coś wspólnego z podziałem rząd-opozycja?


@wstanczyk: Nie ma jak siebie samego zaorać xDD A wiesz, że rząd to władza wykonawcza, a opozycja to władza ustawodawcza(część izby sejmu)? xD
  • Odpowiedz