Wpis z mikrobloga

#p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto właśnie p0lscy tatusiowie! Rekordziści w niepłaceniu alimentów :))) Ale i tak nadal usilnie przekonujecie kobiety, że jesteście najlepszą opcją na mężów i ojców xD Albo pultacie się, że kobiety mają "lepiej" w sądach w walce o dzieci... ale dlaczego tak to wygląda? A no dlatego, że tak się garniecie do opieki nad własnymi potomkami xD Macie w doopie swoje dzieci, szczególnie jak na horyzoncie pojawia się nowa lufa. Nie dość, że nie angażujecie się w wychowanie, to nawet nie potraficie zapłacić kobiecie kilku stów w ramach zadośćuczynienia za to, że musi być samotną matką. Wcale mnie to nie dziwi, że p0lki nie chcą się rozmnażać z p0lakami, statystyki niestety są dla was okrutne. A tak lubicie się na nich opierać... więc macie powód do dumy: wiedziecie prym w niepłaceniu alimentów i zajmujecie w tej kategorii niechlubne, pierwsze miejsce. Gratulacje :)))

https://forsal.pl/finanse/finanse-osobiste/artykuly/9531335,ile-wynosza-zaleglosci-alimentacyjne-polakow-to-jedna-z-najwyzszych.html
WyzwolonaPodrozniczka - #p0lka #incel #przegryw #przegrywpo30tce #blackpill

Oto właś...

źródło: 751515152

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • 3
@WyzwolonaPodrozniczka
1. deklarujesz na dzieci wysokie alimenty, których nie masz szans spłacić.
2. Komornik zabiera twoje pieniądze kosztem innych wierzycieli (alimenty mają pierszeństwo)

Trochę osób wykorzystuje tą lukę prawną
  • Odpowiedz
@snieg47: No ale to jest właśnie odpowiedzialność i świadomość siebie. Wiesz, że się przykładowo do tego nie nadajesz, więc nie mamisz kogoś i nie obiecujesz gruszek na wierzbie. A ciocią to ja też jestem super dla mojej siostrzenicy. Ale to zupełnie inna sprawa niż własne dziecko :)))
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
Fajnie fajnie, tylko w te statystyki wliczają się też alimenty wyliczone na podstawie układu gwiazd których nie ma szans płacić w całości bo pani sędzinie się tak wydawało. W przedziale 18-25 jest też zajebiscie dużo alimentów kiedy to rodzicie pozywają dziecko. Nie wspomnę ofc o sytuacjach kiedy alimenty są zasadzone ale z jakiegoś powodu matka się nie chce zgodzić na testy na ojcostwo ¯\(ツ)/¯

Idź do jakiegoś psychiatry bo coraz
  • Odpowiedz
  • 0
@WyzwolonaPodrozniczka 15,4 miliardów na 290 tysięcy alimenciarzy to ponad 50 tysięcy złotych. A ja się martwię niespłaconym mandatem. Jak można tak w ogóle żyć, trzeba w ogóle nie myśleć tylko jak szympans wkładać i uciekać.
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny:

Fajnie fajnie, tylko w te statystyki wliczają się też alimenty wyliczone na podstawie układu gwiazd których nie ma szans płacić w całości bo pani sędzinie się tak wydawało.

Alimenty są sądzone wprostproporcjonalnie do zarobków :))) To nie tak, że faceci nie mają jak zapłacić - po prostu nie chcą. A to znacząca różnica :)))

W przedziale 18-25 jest też zajebiscie dużo alimentów kiedy to rodzicie pozywają dziecko.

Oczywiście, takie sytuacje są nagminne. Szkoda, że nie znam ani jednego przypadku xD Za to o p0lusach, którzy nie chcą płacić alimentów słyszę
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka

Alimenty są sądzone wprostproporcjonalnie do zarobków :))) To nie tak, że faceci nie mają jak zapłacić - po prostu nie chcą. A to znacząca różnica :)))

Baśnie i legendy to w bibliotece xD Regularnie medialnie wypływa sprawa kiedy pani sędzina zasądziła zbyt wysokie alimenty i chłopu zostawało mniej niż 1000zl na życie

Oczywiście, takie sytuacje są nagminne. Szkoda, że nie znam ani jednego przypadku xD Za to o p0lusach, którzy nie chcą płacić alimentów słyszę codziennie
  • Odpowiedz
@KoltajlPszeniczny

Baśnie i legendy to w bibliotece xD Regularnie medialnie wypływa sprawa kiedy pani sędzina zasądziła zbyt wysokie alimenty i chłopu zostawało mniej niż 1000zl na życie

No ok ale jak chłop zarabia najniższą krajową to co? To ma nie mieć alimentów bo ma mało kasy? :))) No nie, to też tak nie działa. Dostanie najmniejsze, ale dostanie. I to, że tyra w najgorszej robocie i spłodził dziecko, na które nie ma z czego łożyć to już jego problem. Nikt mu tego nie podaruje :))) Nie ma z czego spłacić to idzie do puchy :)))

Za to ja znam osobiście z 6 takich przypadków. Dowody anegdotyczne możesz sobie w #!$%@?ę
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka
No ale o to chodzi, że ma płacić ale ma płacić Fair a nie większość swojego dochodu

Ty mówisz że takich sytuacji nie ma, ja pisze ze są. Nie że są większością ale się zdarzają, a to że się nie nich nie mówi pokazuje tylko że osoby takie jak ty chcą tylko chleba i igrzysk i #!$%@?ć jak najbardziej grupie której się nie lubi.

Czy dla ciebie słowa zaufanie i
  • Odpowiedz