Wpis z mikrobloga

Tutaj na stronce ludki dowiedzieli się kim był nożownik z tym gazem, znalazłem lepsze źródło bo wp to kupa
https://sluzbywakcji.pl/16626,nagranie-z-ataku-nozem-w-krakowie-szczegoly-zdarzenia/

Wraz z filmikiem pojawiły się spekulacje co do narodowości agresora, jak udało nam się dowiedzieć u rzecznik Krakowskiej policji, agresorem ponad wszelką wątpliwość jest obywatel polski.

#ukraina #polska #ciekawostki #afera #krakow
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KIaudiuszeq: Na wykopie ostatnio każdy przestępca to 100 procentowy Ukrainiec z mordy. Parę dni temu wrzuciłem znalezisko z oszustem na BLIK-a co się okazało że Ukrainiec ale wyglądał jak typowy Oskarek z dobrego domu i w dodatku aparat na zębach. W komentarzach oczywiście że z mordy typowy Ukrainiec xD Raz na 5 razy się okaże że mieli rację i oczywiście piszą "jak zwykle mieliśmy rację" ;)
  • Odpowiedz
@KIaudiuszeq: @kkecaj Najlepsze jest to że przecież Polaka i Ukraińca praktycznie nie rozróżnisz na pierwszy rzut oka, a typ z nagrania wygląda bardzo podobnie do chłopa z mojego dawnego liceum (100% Polak), ale pełno było komentarzy "widać że ukrainiec po mordzie" XDDD
  • Odpowiedz