Wpis z mikrobloga

Mówisz, że miliony osób, które zjechały do Polski po 24.02 uciekając przed wojną płaciły tu podatki, tak?


@eduardo-garcia: nie. Naucz się czytać po polsku, nie będę się dla nieuków produkował cyrylicą w ich ojczystym języku.

negocjowania spraw z USA jako karta przetargowa.


I co takiego wynegocjowali? Przypinki z gwiazdką i felgę od hummera? xD
  • Odpowiedz
Naucz się czytać po polsku, nie będę się dla nieuków produkował cyrylicą w ich ojczystym języku.


Kilka postów wyżej pisałeś, że uchodźcy płacili w Polsce podatki. Mam nawet screeny xD

Sekta, sekta i jeszcze raz sekta.

@malinq:
eduardo-garcia - >Naucz się czytać po polsku, nie będę się dla nieuków produkował cyr...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari Typie, wiesz że naziści to byli również m.in. Węgrzy, Bułgarzy, Chorwaci, Norwegowie, Łotysze, Francuzi (Vichy) oraz Ukraińcy. Rządy tych państw kolaborowały z Niemcami i tworzyli oddziały SS paradujące I walczące w niemieckich mundurach. Skoro dziś młode Ukry obklejają się emblematami nazistowskimi z tamtych czasów i mają wytatuowane swastyki to jak ich nazwać jeśli nie neonazistami?
  • Odpowiedz
Typie, wiesz że naziści to byli również m.in. Węgrzy, Bułgarzy, Chorwaci, Norwegowie, Łotysze, Francuzi (Vichy) oraz Ukraińcy


@Hatt0riHanz0: nie, nie byli. wszyscy oni walczyli na konto Hitlera i III Rzeszy. Byli to z grubsza bandyci i recydywiści jakich pełno w każdym kraju. Nie rób z siebie idioty że niby na Ukrainie są jacyś naziści pacanie, bo ten ukraiński "nazizm" którym się podniecasz ogranicza się jedynie do wszelakiej antyrosyjskości
  • Odpowiedz
@Salam-Abdul-Al-Stulejari Gówno wiesz o mnie i mojej rodzinie ale masz zakuty posowiecki łeb czego dałeś świadectwo. Wpisz sobie w google "Ukrainian neo nazi" i poogladaj obrazki i poczytaj artykuły. Te z CNN/BBC/NBC też tam są. Ukry to naziole, ruskie to bolszewicy, oba narody jak dla mnie do piachu.
  • Odpowiedz