Wpis z mikrobloga

Zwłaszcza w kontekście pisowskiej postawy w stosunku do Ukrainy ;)


@eduardo-garcia: wiemy, bo tacy jak Ty tylko czekają, aż agregaty dla ukrainy zostaną #!$%@? na kampanie wyborczą w Polsce xD
  • Odpowiedz
wiemy, bo tacy jak Ty tylko czekają, aż agregaty dla ukrainy zostaną #!$%@? na kampanie wyborczą w Polsce xD


W kontekście całości działań jakie poczyniło państwo polskie pod ich przywództwem w celu wspierania wysiłku wojennego Ukrainy, te agregaty to oczywiście rzecz najważniejsza, determinująca i skreślająca wszystko inne. Przynajmniej w umyśle ośmiogwiazdkowca.

@malinq:
  • Odpowiedz
pod ich przywództwem


@eduardo-garcia: bo zobaczyli pospolite ruszenie. Proruska i antyukraińska narracja oraz konfedepisowska są ze sobą zbieżne, bo mają trafiać do tych samych prymitywnych ludzi bez jakościowej edukacji i kierowanych prostymi sygnałami z ambony. Z uwagi na to, że okazało się, że 90% polaków popiera pomoc Ukrainie to musieli się dostosować. Nie ma żadnego dowodu, że jakikolwiek ruch wsparcia Ukrainy przez pisowski obóz rządzący wyszedł z inicjatywy jakiegoś pisowca.
  • Odpowiedz
Kto w 2022 rządził państwem?


@eduardo-garcia: no nie wiem. USA warknęło i nie było LexTVN więc dlaczego miałbym wierzyć, że jakikolwiek punkt z twojej listy był z pisowskiej inicjatywy?

kto objął ww. opieką socjalną, zrównując ich w prawach z obywatelami RP?

Kto objął ww. darmową
  • Odpowiedz
@malinq:

A i jeszcze jedno, bo w tym absurdzie pewnie nie jesteś sam i pewnie jeszcze kilku mądrzejszych od CIA i SBU się tutaj znajdzie. Wątpię, czy cokolwiek czytacie, może ewentualnie jakieś broszurki KODu, ale polecam lekturę "Polska na wojnie" autorstwa Z. Parafianowicza. Ciężko kolesia posądzić o sympatie do PiSu, sporo ich też krytykuje, ale dokładnie opisuje zza kulis rolę naszego (mojego?) kraju w początkach wojny jak i przed agresją,
eduardo-garcia - @malinq: 

A i jeszcze jedno, bo w tym absurdzie pewnie nie jesteś s...

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
@eduardo-garcia: no nie wiem. USA warknęło i nie było LexTVN więc dlaczego miałbym wierzyć, że jakikolwiek punkt z twojej listy był z pisowskiej inicjatywy?


O lexTVN też jest w tej ksiązce, jeśli dobrze pamiętam. Zresztą, nie trzeba być geniuszem, by widzieć, że ten temat pojawiał się zawsze w momencie negocjowania spraw z USA jako karta przetargowa. Mam wrażenie, że jesteś lekko niedoedukowany i delikatnie zmanipulowany xD


kto objął ww. opieką socjalną, zrównując ich w prawach z
  • Odpowiedz