Wpis z mikrobloga

@JacoobCK: o nie mogłam tam skomentować to tutaj XD no nie wiem gdzie tacy zdrowi i silni mężczyźni są bardziej potrzebni - na murawie czy na froncie :) Został piłkarzykiem i się wymiguje, a drugi w jego wieku Sashka może ma małe dziecko, a walczy o ojczyzne. Trzeci jeszcze #!$%@? z kraju. Ale to po prostu razi po oczach, że nie walczą o swój kraj, a tylko daj i daj.
  • Odpowiedz
trzeba było biednej ukrainie dać wygrać Euro


@JacoobCK: myślę że są zadowoleni, że odpadli po walce i mając szansę awansu do ostatniej sekundy. Nie to, co niektóre inne gwiazdy, które tradycyjne, otwarcie, o wszystko, o honor xD
  • Odpowiedz
o nie mogłam tam skomentować to tutaj XD no nie wiem gdzie tacy zdrowi i silni mężczyźni są bardziej potrzebni - na murawie czy na froncie :)


@iselilja: Nie ci decydować p0lko, sama idź do woja
  • Odpowiedz
  • 0
@Sossija a Ukraina to nie ma niby gwiazd? przecież tam był taki balon napompowany i mieli taka grupę, a kończą za Rumunia, która ma o ponad połowę tańsza reprezentację czy starymi Slowakami xd my mieliśmy grupę z 3 drużynami, które mają potencjał na co najmniej półfinał. Się nie znasz to się nie wypowiadaj. To jest z ich strony kompromitacja
  • Odpowiedz