Wpis z mikrobloga

#cpk

Oho, już się uruchomiła trollownie KO bez żadnego zrozumienia tematu xD

Brak szprych, pozostawienie Okęcia, rozbudowa Modlina, dalsze dopłacanie do tanich linii lotniczych zabija projekt CPK.

W tym układzie to będzie kolejne lotnisko regionalne, tylko że poza miastem, a nie HUB.
  • 48
  • Odpowiedz
@zobq: @selflessness myślenie plemienne motzne, dobrą robotą zakolak wykonał xD ja mam w piździe cpk i chyba dopiero 2040 pokaże jak to będzie, śmieszą mnie zapowiedzi wyczarowania 135 samolotów w kilka lat, ale równie motzno śmieszą mnie internetowi eksperci xD
  • Odpowiedz
  • 13
serio myślisz że taki Ryanair by się przeniósł na jakieś PCK bez konieczności dalszego dopłacania im do tego? xD https://www.money.pl/gospodarka/skazany-na-porazke-ryanair-kolejny-raz-uderza-w-cpk-7003301391338144a.html


@Logan00: Wow, Ryanair, który zarabia na lądowaniu w Modlinie nie chce zamknięcia "swojego" lotniska. Cóż za obiektywny głos w dyskusji xD

@zobq: @selflessness myślenie plemienne motzne

@ChristianHorner: to prawda, zwłaszcza widoczne jest kiedy, ktoś jest przeciwko jakiemuś projektowi, bo to "przecież pomysł PiSu"
  • Odpowiedz
wszyscy inni


@ChristianHorner: jacy "inni"? Masz na myśli to PO T Ę Ż N E K O N S O R C J U M 3 firemek, które w 2022 roku łącznie miały 4,78 mln zł przychodów ze sprzedaży, 3,19 mln zł kapitału własnego, 229 tys. zł zysku netto i ok. 20 pracowników?

próbuję ci już trzeci raz wytłumaczyć że ja z tobą nie polemizuję o cpk, kto ma racje,
  • Odpowiedz
@selflessness: Chlopie, to ze lotnisko zostanie nie oznacza ze bedzie mialo duzy ruch. Wystarczy przeniesc przewoznikow.
Okecie jest wygodnym rozwiazaniem dla biznesu i zaleta warszawy.

Pisze to jako "troll" ktoremu blizej do prawicy niz do KO.
  • Odpowiedz
Brak szprych, pozostawienie Okęcia, rozbudowa Modlina, dalsze dopłacanie do tanich linii lotniczych zabija projekt CPK.


@selflessness: "szprychy" to pisowskie słowo wytrych do robienia propagandy, sieć kolejowa w tym sieć dużych prędkości jest planowana z wyprzedzeniem na poziomie europejskim pod nazwą TEN-T w połączeniu z innymi rodzajami transportu:
https://www.gov.pl/web/infrastruktura/transeuropejska-siec-transportowa-ten-t
pisowcy w swojej kampanii uznali że wymyślą nową nazwę na istniejące projekty i będą krzyczeć że ktoś teraz coś zabiera bo nie nazywa tego
bn1776 - >Brak szprych, pozostawienie Okęcia, rozbudowa Modlina, dalsze dopłacanie do...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz