Wpis z mikrobloga

Z racji ze jestem upośledzony społecznie - gdzie mogę zrobić takie ogólne badania krwi, tarczycy i wszystkiego co się da? Za to się płaci czy na NFZ? Gdzie się zapisać? Dała mi do myślenia historia pewnej dziewczyny która mi powiedziała że latami brała antydepresanty a się okazało że miała po prostu niedoczynność tarczycy. Chciałbym sobie wszystko przebadać i mieć pewność czy mam raka, niedoczynność tarczycy czy jakieś inne upośledzenie

#depresja #fobiaspoleczna #przegryw #lekarz #pytaniedoeksperta
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Remus00: idź do lekarza rodzinnego, jak dawno nie byłeś to dostaniesz skierowanie na podstawowe badania, przy dodatkowych objawach powinien zlecić jakieś dodatkowe.
  • Odpowiedz
@Remus00: W internecie jest lista co jest refundowane, a co nie. Te refundowane wyproś od lekarza, a resztę normalnie opłać. Możesz zrobić to prywatnie w szpitalnym laboratorium - tam jest z reguły najtaniej.
  • Odpowiedz
gdzie mogę zrobić takie ogólne badania krwi, tarczycy i wszystkiego co się da?


@Remus00: możesz zrobić prywatnie badanie jakie tylko chcesz, jakie mają w swojej ofercie. Natomiast, jeśli chcesz mieć badania za darmo na NFZ, to musisz dostać skierowanie od lekarza, czy to rodzinnego czy psychiatry.

Dała mi do myślenia historia pewnej dziewczyny która mi powiedziała że latami brała antydepresanty a się okazało że miała po prostu niedoczynność tarczycy.


W
  • Odpowiedz