Wpis z mikrobloga

Para odmówiła udziału w weselu. Ich pies nie był zaproszony. "Uważają, że moją córkę i ich psa należy traktować równo"



( ͡° ͜ʖ ͡°)

Może to i jednorazowy artykuł onetu, ale uwierzcie, że takich sytuacji będzie co raz więcej. W dzisiejszych czasach w korpo świecie chodzenie do pracy z psem jest już także normą. Wiem, bo moja siostra tak robi (jest kierownikiem, więc nawet nie pyta). Zresztą, w niektórych firmach są wydzielone specjalne strefy dla psów. Nawet byłem na rozmowie w takiej XD Oprócz tego co raz większy hype na psie przedszkola i tego typu rzeczy.

Zakaz wejścia psa do restauracji? Kiedyś norma. Dziś to obraza, rzecz niedopuszczalna. Tym bardziej zabawne, że większość z tych psów nie ma kagańca i może użreć, ale wtedy wiadomo, nie ich wina, a człowieka, bo sprowokował xD

Bardziej się zastanawiam, jak ci ludzie będą przeżywać stratę swoich pupili, bo ta moda na "psyna" i "pcórkę" to trwa od kilku lat. Pies prędzej czy później zdechnie, a jeśli kobieta ma to przeżywać jak śmierć dziecka, to terapeuci i psychiatrzy na wizyty niepubliczne, tylko zacierają ręce.

#psy #bekazlewactwa #bekazpodludzi #heheszki #logikarozowychpaskow #rodzicielstwo
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopyto96: ludzi popier***ło...dziwić się, że w tym roku przyrost naturalny już to - 25 tys...Samolubne pokolenie mięciutkich nieudaczników wyrosło i takie efekty.
  • Odpowiedz
@fff112 a co, pod przymusem mają robić dzieci? Ludzie to nie maszynki do produkcji podatników.

Jak władzę chcą więcej obywateli, niech stworzą warunki żeby ludzie chcieli, a nie napychają kabzy tym co i tak nie brakuje.
  • Odpowiedz
  • 0
jaki masz problem z warunkami? Jak jesteś nieudacznikiem i leniem to nie masz warunków. Nie można liczyć na pomoc państwa...


@fff112: Aha, czyli jak ktoś nie ma warunków na dzieci to jest nieudacznikiem, tak? XD Czyli w tym przypadku, jeśli pary nie stać na mieszkanie za 800-900k (żeby mieć choćby 3 pokojowe mieszkanie 60m2).

No tak, czyli weźmy sobie strażaka za 5500 zł netto i nauczycielkę 4500 zł netto. Ich
  • Odpowiedz
@fff112: jakie samolubne pokolenie? Dopiero co antynatalisci mówiło że powołanie do życia człowieka to zwykle s-----------o, w swoich oczach są pewnie wrażliwi na cudzie cierpienie i postępują słusznie, a pies ze schroniska
  • Odpowiedz