Wpis z mikrobloga

  • 7
@jacos911: Ciekawe na ilu się zatrzyma XD 150k unitów na sprzedaż to już jest chora ilość, a na razie nie widać jakiegoś zatrzymania trendu.
  • Odpowiedz
Być może XD Ale znajdź gdzieś w mediach, że liczba ofert mieszkań na sprzedaż będzie za chwilkę największa od 30 lat XD Prawda tylko na świętym tagu #nieruchomosci


@mickpl: no właśnie problem jest taki, że żyjemy w takim państwie w którym takie statystyki nie istnieją. I dopiero jakiś losowy wykopek pastibox musiał zrobić stronę która takie statystyki tworzy. Z tego co wiem nie ma żadnych oficjalnych statystyk na
  • Odpowiedz
  • 13
@zeszyt-w-kratke: Możesz sobie sprawdzić na archive.org i tyle ofert nie było odkąd istnieje Internet XD Ile było wcześniej to faktycznie nie wiadomo, ale po samej liczbie deweloperów sprzed 2000 roku można wnioskować, że na pewno dużo mniej niż 150k - pomiędzy 91 a 2002 mało budowano.
  • Odpowiedz
@mickpl nadal od ponad roku nie przychodzą mi nowe oferty na maila, ofert może coraz więcej ale ceny nadal #!$%@? max, jak wygląda ten wykres, jakby zaczynał się w 2015?
  • Odpowiedz
  • 1
@xevske: Pewnie z 50-70k ofert wtedy było XD To bardzo ciężko szacować, bo musiałbyś zliczyć duplikaty, a też uwzględnić ofertę "papierową" (wtedy raczej jeszcze dużo ogłoszeń było po prostu w prasie). Jednocześnie w 2015 nieruchomości nie były traktowane jak złoto i ludzie nie zamieniali masowo lokat na unity - to jest pieśń ostatnich 3 lat. A to wpływa na zachowania sprzedających. W 2015 jak nie sprzedałeś dwa miesiące to po
  • Odpowiedz
Możesz sobie sprawdzić na archive.org i tyle ofert nie było odkąd istnieje Internet XD Ile było wcześniej to faktycznie nie wiadomo, ale po samej liczbie deweloperów sprzed 2000 roku można wnioskować, że na pewno dużo mniej niż 150k - pomiędzy 91 a 2002 mało budowano.


@mickpl: Coś mi tu nie pasowało z tą największą ilością odkąd istnieje internet i sprawdziłem sobie według twoich zaleceń na archive.org
  • Odpowiedz