Wpis z mikrobloga

Oglądałem dziś po raz pierwszy #iphone 5s. Jako były wieloletni user #android i świeżo upieczony user #windowsphone muszę przyznać, że zarówno design #ios i samego telefonu oraz jego responsywność zrobiły wrażenie.

Wydawało mi się, że ekran w iPhonach jest za mały ale przy tej rozdziałce to nie ma aż takiego znaczenia. Trzeba mieć tylko dobrze dobrane okulary :)

Gdyby nie cena to rozważałbym zakup telefonu od Apple na równi z Nokią. Może kiedyś...
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@krisip: Stary, nie przesadzaj. Całkiem potężne bebechy, świetny ekran, mnóstwo dopracowanych apek. Można wrzucać na fanbojów Apple, ale nie można powiedzieć, że iPhone to zabawka w porównaniu do innych OS. Tyle, że dla mnie kosztuje za dużo, ponad swoją wartość.
  • Odpowiedz
@blinkin: Prawda jest taka że iPhone by mnie zainteresował jako zabawka, ale nie w takich rozmiarach. Błagam... Przejrzeć na tym internet czy maila to jest porażka. A piernicze powiększanie palcami co chwile i przesuwanie.
  • Odpowiedz
@Bobas: kurde no rzeczywiście masz racje, telefon tak słaby, że w ogóle się nie sprzedaje! Taki mały ekran, chyba tylko pracownicy Apple kupili ten telefon bo jest zabawką z małym ekranem skazanym na porażkę. Nie ma to jak 6-calowy phablet, zawsze można w ping ponga pograć.
  • Odpowiedz
@Rifle: Gdzieś napisałem, ze jest zły? Co Ty znowu wmawiasz człowieku. Złego słowa nie powiedziałem na ten system. Nie pasuje mi mały ekran i dlatego go nie kupie. Nie ma prawa mi się nie podobać mały ekran? K---a już sie wiecej z Toba w dyskusje nie bede wdawać bo tylko sie w-------m.
  • Odpowiedz
@Bobas: lol... Znowu dajesz czadu. :) A co z tymi którzy świadomi są systemu i kupują ios bo im odpowiada ja się pytam?

Pozdrawiam
  • Odpowiedz