Wpis z mikrobloga

#samochody
Jakie są korzyści, że Husarze w Audi, i innych temu typu podobnych autach sportowych, zajmują taką obniżoną pozycję za kierownicą? Przecież nie wpłynie to na parametry jezdne samochodu.
  • 31
  • Odpowiedz
@borsuk123: też się nad tym zastanawiam jak widzę typa (a czasami i typiary) którego oczy ledwo nad kierownicą są.... może mają popsutą regulację fotela?
  • Odpowiedz
@Tja88: Chyba Cię pogrzało xd co najwyżej w sportowych samochodach, które są do tego przystosowane (nie, obniżenie audi a5 to nie jest to) w których się z natury siedzi nisko, a nie że gość sobie fotel totalnie da tyłu i wystaje tylko głowa XD
  • Odpowiedz
@Operator_imadla: @ernesto94: #!$%@?, odpowiedziałem na pytanie OP-a i tyle. Jak nie wierzycie, to zapytajcie dowolnego instruktora nauki sportowej jazdy. Nie twierdzę, że lepsze czucie samochodu jest im potrzebne. Ja akurat ustawiłem sobie tylko nieco bardziej odchyloną pozycję, ale mam BMW z fabryczną M-pakietową zawiechą i lubię szybko wchodzić w zakręty. Przykro mi, że jeździcie gruzami, w których szybkie wejście w zakręt oznacza dachowanie. (°°
  • Odpowiedz
Jak nie wierzycie, to zapytajcie dowolnego instruktora nauki sportowej jazdy.


@Tja88: ŻADEN instruktor czy kierowca zawodowy nie powie ci, że odchylona pozycja jest dobrą pozycją xD

Pozycja za kierownicą ma być OPTYMALNA czy nogi mają sięgać do podałów i być odpowiednio wyprostowane i to samo z rękami. W BMW nie ma opcji siedzenia w pozycji półleżącej jak w jakiejść wyścigówce, bo nie ma odpowiedniego zasięgu regulacji kierownicy xD

To już
  • Odpowiedz
@Tja88: Chłopie co ty gadasz, ja mam nowe M2 także no nie udało ci się pocisnąć po samochodzie. Siedzenie nisko jest dobre w samochodach, które są do tego przystosowane, patrz np. Porsche GT4 ale nawet w takich samochodach nie masz pozycji leżącej.

"Lubie szybko wchodzić w zakrętach" - to sobie pojedź z tym swoim odchylonym fotelem na tor to Cię to zweryfikuje szybko. I co to według Ciebie znaczy ta
  • Odpowiedz
Audi, i innych temu typu podobnych autach sportowych, zajmują taką obniżoną pozycję za kierownicą?


@borsuk123: no ja to raczej zauważyłem w całej masie samochodów i to niezależnie od marki czy nadwozia, chociaż wg moich obserwacji dominują w tym kobietki w piździetnych suwach, w których ledwo wystają znad kierownicy xD
  • Odpowiedz
mam BWM 320 i 190cm wzrostu i uwierz jest możliwość siedzenia w pozycji półleżącej,


@dezinformacyjna_agentura: Nie, nie ma xD

Mam 186cm i dopiero w audi mogłem taką pozycję osiągnąć. BMW ma zbyt krótki zakres regulacji przy przyciąganiu kierownicy do
  • Odpowiedz
@cwlmod: to mam mocno pochylone oparcie, zagłowek jest na wysokosci słupka między szybami, a jak dobrze skrece głowe to mogę w tylnią lewą szybę zajrzeć, oczywiscie wszystko widzę, żeby nie było, że pole widzenia ograniczone, więc wydaje mi sie że mam pozycje przyblizona do polelzacej - mi tak wygodnie, każdy kto wsiada jest w szoku ze wpada w fotel i gowno widzi XD
  • Odpowiedz
@cwlmod: jesteś zj3bany czy jaki? Po pierwsze piszę do ciebie normalnie a ty zaczepki szukasz, po drugie jesteś zj3b4ny po ani nie wiesz czy dobrze sięgam czy nie, ale wydajesz opinię na podstawie swojego widzi mi sie. Seba to cię w dup3 zapewne zapina, że tak lubisz to imię?
  • Odpowiedz
@cwlmod: ps naucz się łbie odmieniać *drogi sebo* ale jak sie z #!$%@? na mózgi pozamieniałeś to efekty są jakie są. prosta gramatyka cię przerasta, więc nie dziwię się, że nie potrafisz sobie wyobrazić czegoś przestrzennego jak człowieka siedzącego w pozycji półleżącej w bmw 320. pzdr byku ha tfu
  • Odpowiedz
@dezinformacyjna_agentura: LOL no patrz, nie dość, że pokazałeś swój poziom kultury typowego seby (a ja tylko zgadywałem), to jeszcze wyszło, żeś dzban, bo mówisz coś o szybkim wchodzeniuw zakręty w swoim 320i xD

Siedziesz rozwalony jak bysior i ledwo masz kontakt z kierownicą. To tacy jak ty zawijają się na drzewach, bo nie potrafią nawet prostej kontry zrobić jak ich bujnie, bo wylatują z fotela xD
  • Odpowiedz