Wpis z mikrobloga

#samochody
Jakie są korzyści, że Husarze w Audi, i innych temu typu podobnych autach sportowych, zajmują taką obniżoną pozycję za kierownicą? Przecież nie wpłynie to na parametry jezdne samochodu.
  • 31
  • Odpowiedz
@cwlmod: znasz to auto ale nie mnie, chyba że na podstawie swoich wyimaginowanych danych obliczyłeś jaki mam zasięg rąk, jak długi mam korpus oraz nogi, oraz to w jakiej pozycji ''mieszczę się na glanc''
no nie, więc nie zakładaj z góry że nie sięgam do kierownicy albo nie robię tego poprawnie, mam prawko do 10 lat i wiem jak się jeździ, nie zawinę się na drzewie bo nie lubię pruć
  • Odpowiedz
@dezinformacyjna_agentura: Oczywiście, że znam ten samochód i nie jestem dzbanem, któremu wciśniesz swoje bajeczki xD

Jesteś zwykłym miernym sebą, który nie potrafi zająć poprawnej i bezpiecznej pozycji za kierownicą. Pojedź sobie na kurst DTJ to cię nauczą jak siedzieć i co się stanie jak będziesz jak miglanc siedział rozłożony jak teraz xD

Tak, to ty zawiniesz się na drzewie, bo brak ci podstaw jak siedzieć by sprawnie manewrować kierownicą, więc
  • Odpowiedz
@cwlmod: nie miernym a marnym jak już, wgl z kim ja dyskutuje jak ty masz masz urojenia z mchu i paproci XD
chłopcze zrozum, nie wiesz czy zajmuję poprawną pozycję za kierą, jesteś odklejony nie umiesz w gramatykę, mylisz adresatów komentarzy i jeszcze potrafisz ocenić czy mi brakuje podstaw i umiejętnosci. jesteś zwykłym kasztanem
  • Odpowiedz
@dezinformacyjna_agentura: Miernym mierny, wiem co napisałeś ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Nawet słówek nie znasz i zachowujesz się jak typowy patologiczny sebix xD

Idź sobie żyj jak typowa patola. Jak będziesz się zawijał na drzewie to przypomnij sobie moje słowa ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Jedno z najładniejszych BMW jakie powstało


@ernesto94: Ten tył jest tak paskudny, że chyba naćpany go projektował. Reszta spoko, ale ten zad jest obrzydliwy.
  • Odpowiedz